Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vista vs. Charlotte Perospero

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    206
Meyve farkı ile nasıl alıyor işte anlamadim? Bu adam perosun meyve ile yaptığı duvarları kesen Amande kadar olamayacağı mı düşünülüyor ?
Peros'un tek gücü şeker duvarı mı hocam? O değil de shirohige korsanlarının haki kullandıği halde Akainu'yu kesememesi aklıma gelince gülüyorum ya.:ehe:

Hiç zannetmiyorum. Oven daha güçlüdür. Sıcak ve şeker birbirine ters yetenekler. Pros şekerle hiçbir şey yapamaz Oven'a.

Amanda şeker duvarını kağıt gibi kesiyor diyorum ne tek atması ? Aloooooo komşuuuuu :fool:
Perospero saniyesinde Pedro gibi birini ayağının altına alıyor yalnız.Normal şekeri kesiyor Amande.Haki basılmış şekeri o kadar kolay kesebileceğini sanmıyorum.Pedro'nun kendini patlattığı yerde Amande olsaydı sadece kol vermekle kalmazdı.

Peros'un tek gücü şeker duvarı mı hocam? O değil de shirohige korsanlarının haki kullandıği halde Akainu'yu kesememesi aklıma gelince gülüyorum ya.:ehe:
Tek gücü o değil o şekerleri rahat kesmesi. Mevzuda Perosa oy gitmesi başlı başına tuhaf ki benim fikrim Aceden güçlü olduğu Vistanin. Neyse. Başka konular bunlar.

Akainu için savunman gerekli oraya. Tuhaf cidden. O Akainu kaptanlarini aglatmis bir adam neden hafife aldin ki? Amiralleri hafif mi gördün acep?

İki türlü de gidebilir bence. Biraz daha gösterge lazım net bir şey söylemek için. Vista kaçıncı adam bilmiyoruz, belki Jozu ve Ace'den güçlü.
Thousand Sunny ye attığı 2 vuruştaki güç Vistayı indirebilir eğer vista yerse diye düşünüyorum. Adamlarından çektiği sayesinde gücünde bir artma söz konusu.

Tek gücü o değil o şekerleri rahat kesmesi. Mevzuda Perosa oy gitmesi başlı başına tuhaf ki benim fikrim Aceden güçlü olduğu Vistanin. Neyse. Başka konular bunlar.

Akainu için savunman gerekli oraya. Tuhaf cidden. O Akainu kaptanlarini aglatmis bir adam neden hafife aldin ki? Amiralleri hafif mi gördün acep?
Yok Amiraller=Yonkou fikrindeyim. (Herkese göre değişebilir elbet bu konu) Marco bile vurduğu halde darbe almıyorsa hakinin yetersizliğidir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık