Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Vinsmoke'un Gücü (Teknikleri)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bende zoldyck tarzı bir aile bekleyenlerdenim. Nasıl killua elektrik kullanıyordu sanjide alev kullanıyor ve ona özel bir şey olacak.
Yalnız aile tekniği olarak bir tür bıçak tekniği bekliyorum kesinlikle. Şimdi sayfa bulmaya erindim ama zeff karşısında bıçaklarla bir duruş sergilemişti ve zeff'i öldürmeye hazırdı. Oradan türedi bu bıçak şeysi.
Sanji adam kesmek değil yiyecek kesmek istiyorum demiştir oradan acıtasyonda olur. Annesi ve ya kız kardeşi falanda bu konuda kendine destek çıkmış ama ailesi tarafından kötülenmiştir centilmenliğide ortaya çıkar.
Asıl gizemli kısım kaşlar bence. Eğer tüm ailede ortak bir garip-kaş mevzusu varsa niye daha önce buna bir gönderme görmedik. Yok sanjiye özelse neden Sanjiye özel?

Senbonzakura

Eğer öyle çıkarsa görmediğimiz Rokushiki teknikleri göreceğiz.
Rokushiki: Roku(Altı) Shiki(Teknik) kelime anlamıyla 6 teknik demek ve 6 tane var daha fazlası olmayacak :)

Tahminimce bu aile ödül koyduran sistemde önemli bir yere sahip, hala Sanji'nin neden ''sadece diri'' olarak arandığının açıklamasını göremedik.

Rokushiki: Roku(Altı) Shiki(Teknik) kelime anlamıyla 6 teknik demek ve 6 tane var daha fazlası olmayacak :)

Tahminimce bu aile ödül koyduran sistemde önemli bir yere sahip, hala Sanji'nin neden ''sadece diri'' olarak arandığının açıklamasını göremedik.
İlla ki vardır nihai teknik gibi bir şey.:D Öğretmedikleri... Eğer ki onlar öğretmişse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık