Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Vinsmoke'un Gücü (Teknikleri)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anne baba olayı da ne? Şu ölmeli, trajik, entrika dolu bir teori vardı o mu? Oysa olmasın o. Sanji dramatize edilmesin. Ama o tarz trajik bir şey ister istemez çıkacak gibi. Hayatımın o dönemi ile bir daha karşılaşacağımı zannetmezdim minvalinde konuşmuştu Sanji. Belli ki bir şeyler olmuş. İlla olacaksa bari anası güçlü çıksın. Ağlak olmayan, güçlü, karizmatik bir kadın karakter görelim.
yok yahu öyle değil düğünü kim onaylamış vinsmoke annesi mi babasımı gibi birşey dendi ya :) ama dramatik bişeyler görcez gibi

FMA'daki simyaya benzer bir yetenek çıkabilir seride. Bununda haki üzerinden olması mantıklı olur. Maddeye irade ile hükmetmek. Elementler hükmetmek. Ben bekliyorum böyle bir şey.

Gerçi sen tasavvuf edebiyatı yapmışsın:oleyo2: Kavrulmak, pişmek, olmak, acı, şifa falan..... O yönden ne olur bilemem.

Tahta olmasın o. Toprağı yazmış.

Zaten onu yazdım yani 5 element olarak gözüken Ruh ve İrade'yi kullabarak kontrol yapabilirler.
Tam olarak edebiyat değil sadece o şekilde devam ettim yani sadece güç değilde. Olgunlaştırmak yani ruhsal yöndende etkili olabilir elementler. Mesela elementin özelliklerini alabilir. Bir karakter çok rahatsa bazı olaylarda diğeri çok gergin olabilir veya hiç konuşmayabilir sessizdir. :)

Ulan toprak yazmışım hakikaten, tahta olacaktı o.
Bu şekilde yazacaktım da fazla cıvıtmayayım dedim :D
Tutmaz. :/

Sanji 4 elemente benzer teknikler kullanabilir fakat yani aile gücü olduğunu sanmam.
Ya tutarsa :)

Son düzenleme:
Valla olabilir.Sanji'nin ismi en başta Naruto olacakmış. :D Böyle element ninjutsuları falan görürsek şaşırmam.Belki kage bunshin bile görürüz.

Ninja öğretileriyle suikastçilik birbirinden çok uzak sayılmaz.Yaklaşık olarak benzer teknikler olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık