Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Vinsmoke Judge'ın Güç Seviyesi

Sanji'nin Babası ne kadar güçlüdür?

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

yazık yazık orada yonkou ve kk seviyesi var.. adam yonkou görünce diz çöküp tövbe istedi. karşısında garp olsa muhtemelen tek yumrukta kaşlarını düzleştirirdi.

Bi' aralar benim için en eğlenceli konuydu bu. Luffy bunların bütün sülalesini tek başına alır dediğimde ne fanlığım kaldı ne trollüğüm ne haterlığım, bunun haricinde herkesin kollektif bir bilinci vardı, Sanji'nin planı...
Sanji Luffy'i dövdü çünkü ailesinin onu öldürmesine engel olmaya çalışıyordu diyen onlarca yazar arkadaşımızı gördüm hahahaha. Eğlenceli zamanlar.

Zamanında verdiğim oyla gurur duydum. Hehe, hala aynı düşünüyorum.

Schi seviyesi diye bir şey yok gerçi aralarında güç farkları var ancak Sanji'nin peder benim için koramiral seviyesi en fazla.

Şıklar sacma olduğundan oy kullanmamıştım.
Balonları patlayınca böyle eski konuların gündeme gelmesi güzel.

Shicbukailerden güçlü ama Amirallerden güçsüz demişim. Sanji gibi ellerini kullanmamasına hatta güçlenmek için hiç uğraşmamasına rağmen hayvan gibi güçlü olan bir adamın babasının bu kadar rezil çıkmasını kendi hatam olarak kabul etmiyorum :artiz:

Bi' aralar benim için en eğlenceli konuydu bu. Luffy bunların bütün sülalesini tek başına alır dediğimde ne fanlığım kaldı ne trollüğüm ne haterlığım, bunun haricinde herkesin kollektif bir bilinci vardı, Sanji'nin planı...
Sanji Luffy'i dövdü çünkü ailesinin onu öldürmesine engel olmaya çalışıyordu diyen onlarca yazar arkadaşımızı gördüm hahahaha. Eğlenceli zamanlar.
Bence Sanji orda ailesini kurtardı tek planı oydu zira eğer Luffy’e durumu anlatsaydı orda gözlerinin önünde bir aile faciası yaşanacaktı .

Bence Sanji orda ailesini kurtardı tek planı oydu zira eğer Luffy’e durumu anlatsaydı orda gözlerinin önünde bir aile faciası yaşanacaktı .
Yok işte, o zamanki algı o değildi. Ankete bakarsan zaten Şibu altı görülmesi "fikir adamı" diye tiye alınmış. Bir de bir site yöneticisi vardı, aksini söyleyenle ağır dalga geçip, üslubuyla cevap alınca banlıyordu. Kimdi o arkadaş hatırlayamıyorum.
Shicbukailerden güçlü ama Amirallerden güçsüz demişim. Sanji gibi ellerini kullanmamasına hatta güçlenmek için hiç uğraşmamasına rağmen hayvan gibi güçlü olan bir adamın babasının bu kadar rezil çıkmasını kendi hatam olarak kabul etmiyorum :artiz:
Onun geninden geldiği için onun kadar güçlü olmalı ajandandan dolayı olmasın, bi' sen haklı herkes haksız gene kırmızı terör :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık