Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Vinsmoke Judge'ın Güç Seviyesi

Sanji'nin Babası ne kadar güçlüdür?

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Canın sıkıldığında açıp okumalık konu. Böyle keyfin mı kaçtı, aç konuyu, hemen hemen herkesin judge=amiral - yonkou yorumlarına bak ardından da Judge'un olduğu bölümleri oku, ne dert kalır ne tasa. :D

amiral seviyesinden aşağı olmayacağı gibi duruyor bm gibi biri himayesine almak istediğine göre :T
Aile ya çok tehlikeli ya da WG ile bağlantısı var ki sadece diri aranıyor Sanji. Her iki durumda da babanın gücü pek bir fazla olmalı ki direkt olarak WG tarafından tehlike olarak görülsün. Diri yakaladıkları Sanji'yi öttürmek istiyorlar da olabilir, tehlike seviyesi oldukça yüksek.

Aile olarak çok güçlüler, liderleri de güçlü olmalı. Amiralden güçlü olmalı diye düşünüyorum.
Konu için ne kadar erken olsa da manga çıkmayacak haftada bu tip konular hakkında konuşmak güzel oluyor bence. Shanks ve dragondan sonra insanı boyutlardaki en güçlü adamdır gibi. Yonko'ya çok yakın, amiral seviyesinde biri çıkacaktır bence. Sanji reis gibi bir adamın babasından da daha azını beklemem. İlk görüneceği anı sabırsızlıkla bekliyorum, şovunu yapacaktır bir güzel. :good:
Bu tartışmadan etkilendim ve fikrimi değiştiriyorum. Mihawk'tan güçlüdür. Yani Yonkou seviyesi :D En güçsüz Yonkou o_O
Son iki mükemmel. :alkis:

Konuya girip ''çöp'' yazmaya bile tenezzül etmemişim. Neyse zamanında bölüm yorumlarında Luffy bütün aileyi üst üste koyup döver falan demiştim en azından.

Adamın dövüştüğü kişi Bm. Tabi ki ağır bir şekilde yenilecek.

Bu arada judge sanjiden güçlü değildir.

mihawk veya shogun konusu bu konu gibi olacak :) herkes neeeey diyecek :D

Ankete zamanında oy vermemişim. Shicibukai seviyesi dedim. Bireysel gücünün yanında sağlam bi ordusu ve güçlü oğulları var. İstese shicibukai olur.

Yeni dünyada güçlü sayılan korsanları gördük kolezyumda. Bi karaktere “güçlü” dendiği zaman bu adamlara kıyasla güçlü dendiğini anlamak lazım. Bi karaktere güçlü dendiği zaman hemen amiral-yonkou seviyesi çıkması bekleniyor ve bu seviyede çıkmayınca ezik görülüyor.

Yakında aynı kaderi law, zoro, kidd, lucci gibi karakterler de paylaşacak. Sınırını görmediğimiz herkes sağ kol-amiral sanılıyor.

Yok normal bir durumda değil Sanji. Güçlenmeye dair bir hırsı olsa çok daha güçlü olabilirdi. Zoro, hayvan gibi çalışıyor. Luffy sınırlarına gelecek dövüşlere giriyor bu adam elini kolunu bile kullanmıyor. Benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu babası, ama birinci kardeşin güçlü olduğunu hala düşünüyorum :bilmem:
1. kardeş deyince aklıma hep şu resim geliyor :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık