Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Vicdan ya da Özgürlük

Seçiminiz Ne Olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    83
Özgürlüğümü seçerim. Durum beni rahatsız ederse de adamın kanıtsız konuştuğunu ve yalan söylediğini kabul ederek vicdanımı rahatlatırım.

Buna benzer bir durumla karşı karşıyayım şu an ve bu konuya göre adamı kurtarmayı seçtim. Şu an benzer olayın sonuçlanması zamana kaldı. Karakter sahibi birisi olduğumu düşünüyorum. Eğer bencillik yaparsam ileri de kendimi iyi bir insan olarak nitelemeyebilirim. Şu an gönlüm rahat, bu durumdan ceza alırsam da gönül rahatlığıyla çekmeye hazırım.

Son düzenleme:
Buna benzer bir durumla karşı karşıyayım şuan ve bu konuya göre adamı kurtarmayı seçtim. Şuan benzer olayın sonuçlanması zamana kaldı. Karakter sahibi birisi olduğumu düşünüyorum. Eğer bencillik yaparsam ileri de kendimi iyi bir insan olarak nitelemeyebilirim. Şuan gönlüm rahat, bu durumdan ceza alırsam da gönül rahatlığıyla çekmeye hazırım.
Adamsın.

Hak vb. olaylara çok kafa takan bir insanım. En ufak bir olayda günlerce hatta haftalarca vicdan azabı çekebilen biriyim. Adamı kurtarmayı seçerdim ama vicdan azabı çekme korkusundan değil. Nedeni bilmiyorum ama Adamı kurtarmayı seçerdim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık