Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vergo vs. Zoro

Kim kazanır?

• Vergo

Kullanılan: 11 22.4%
  • Zoro

Kullanılan: 35 71.4%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 3 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    49
Boby olayında sert diyenlere katılmasam da kukla örneği biraz yanlış. Sonuç olarak o baltanın kırıldığı vücud kukladan tek yiyen değil artık küçük kardeşi giydiği için bir değişim söz konusu.

Kukla dediğiniz kişi birçok kişiyi alır bunu örnek vermeniz saçma rahatlıkla Sai'yi yener siz düşünün.

Dediğim gibi belli seviyenin üstü adamlar Funk'a tek atar.
Nasıl Mr1'e demir kesemeyen kişi birşey yapamıyor ama kesin kişi tek atıyorlarsa Funk'ta öyle Funk sadece sert ama dayanıklı değil saldırı güçlüyse vücudu kesileceğinden tek yer.

Bir de Jozu bir numara sert denmiş meyve ve hakiyi katmıyoruz diyorum sadece saf beden olarak farkettiyseniz biraz dikkatli okuyun lütfen :/

Funk>Garp,Beyazsakal :/(sertlikte)

Çok gereksiz tartışmalar bence bunlar. aslında tartışmalar değil de o ya da bu denmesi. herkesin kendince nedeni var o nedenle diğerini ezmeye; kendi fikrini dayatmaya çalışıyor. bu da forumu kirletiyor düşüncesindeyim. benim görüşüm Zoro alır. kimseye dayatmaya gerek yok, benim fikrim bu, bitti gitti. bu kadar basit.

Edit: Funk kardeşlerin vücudunu da öyle ahım şahım bir şey gibi göstermek de bana saçma geliyor. adamın haki seviyesi ya da gücü zayıfsa zaten bir şey yapamaz. O kadar dayanıklı olsaydı Sai'ye neden bir işe yaramadı o vücut? kişisel güçle alakalı bir şey. o sertliği aşacak bir gücün varsa ne kadar sert olursa olsun o vücut bir işe yaramaz. dediğim gibi Sai'ye karşı gördük ne kadar işe yaradığını. o yüzden büyütmeye gerek yok diye düşünüyorum.
+1

Çok gereksiz tartışmalar bence bunlar. aslında tartışmalar değil de o ya da bu denmesi. herkesin kendince nedeni var o nedenle diğerini ezmeye; kendi fikrini dayatmaya çalışıyor. bu da forumu kirletiyor düşüncesindeyim. benim görüşüm Zoro alır. kimseye dayatmaya gerek yok, benim fikrim bu, bitti gitti. bu kadar basit.

Edit: Funk kardeşlerin vücudunu da öyle ahım şahım bir şey gibi göstermek de bana saçma geliyor. adamın haki seviyesi ya da gücü zayıfsa zaten bir şey yapamaz. O kadar dayanıklı olsaydı Sai'ye neden bir işe yaramadı o vücut? kişisel güçle alakalı bir şey. o sertliği aşacak bir gücün varsa ne kadar sert olursa olsun o vücut bir işe yaramaz. dediğim gibi Sai'ye karşı gördük ne kadar işe yaradığını. o yüzden büyütmeye gerek yok diye düşünüyorum.

Graykhan

Kukla dediğiniz kişi birçok kişiyi alır bunu örnek vermeniz saçma rahatlıkla Sai'yi yener siz düşünün.

Dediğim gibi belli seviyenin üstü adamlar Funk'a tek atar.
Nasıl Mr1'e demir kesemeyen kişi birşey yapamıyor ama kesin kişi tek atıyorlarsa Funk'ta öyle Funk sadece sert ama dayanıklı değil saldırı güçlüyse vücudu kesileceğinden tek yer.

Bir de Jozu bir numara sert denmiş meyve ve hakiyi katmıyoruz diyorum sadece saf beden olarak farkettiyseniz biraz dikkatli okuyun lütfen :/

Funk>Garp,Beyazsakal :/(sertlikte)

+1
Çevire çevire bir hal oldun bence : ) kukla sai yi sence yener. Kukla müthiş bir örnek, hem saide bobby funk a tek attı kukla yeneri neye dayanarak söyledin? Sertlik diye bir kelimeye tutundun ordan cevap vermeye çalışıyosun. Konu dayanıklılıktan çıktı kalktın en sert filan dedin sonra whitebeard ı her denizci kesti dedin madem sertlikti whitebeard ı niye karıştırdın ? Bence sen biraz dikkatli oku çevirince konu alakasız yerlere gidiyo çünkü. Hem bobby nin bedeni hakkına bir açıklama yapıldımı? doğal vücud diyip duruyosun. Bir kere silahlanma hakisi denen şey neden var? rakibin meyve gücünü veya haki seviyesi aşmak için ,hakiyle aşılabilen bir şey ne kadar doğal olabilir yani kanıt olmadan sadece varsayımda kalır. Birde sertlik sıralaması yapmışsın : )) Senin tüm anlatıklarına göre hakisiz veya meyvesiz bobby funk ın 1. sırada tek başına hiç bir rakibi olmadan durması lazım morgan nın kestiği garp ve her denizcinin kestiği Newgate in orda olması ne alaka? hele ki bu konu hakkıdan bir şeyini görmediğimiz garp ın olması çok acayip. Baya bir çelişkili oldu senin şu son yazdıkların

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık