Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vergo vs. Zoro

Kim kazanır?

• Vergo

Kullanılan: 11 22.4%
  • Zoro

Kullanılan: 35 71.4%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 3 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    49

Unknown

Zorlamaz denksen Law'a öküz gibi zorlarsın. Hımm bi de yenilirler.
Olay öyle bi yere gelmiş ki Zoro konusunda, bu adamı bi şekilde ezelim de yemişim karakterler arasındaki seviye farkını da güç dengelerini de her şeyi çöpe atarım. Atın, Luffy koramirale denk olsun.
Buyur abi sahne senin ama Zoro yüzünden bari öbür karakterleri harcamayalım.
Sadece ismi olduğu için karakter kayırmak mantıksız.. Ciddiye alımazsa,savunmazsa her karakter yenilebilir. Genel görüşüm bu şekilde..

Luffy genel olarak şuan amiral seviyesi değil zaten.. Dofly i de sinir patlamasıyla yenicek. :artiz: Aynı şekilde şuan Zoro üstünmüş gibi gözüksede Pica da zorlanacağını düşünüyorum..

Zorlamazsa eğer ben onun yöneticiliğine tüküreyim. :( Hah puh.

Futbolun deyiminden yola çıkarsak maç maçı tutmaz diyorum ben. Vergo law seviyesi demişsin ama kalbini alır almaz onu yendi. sadece bu dediğinle yola çıksak zoro çok rahat galip gelir. mesela bence vergo karşısına luffy law dan daha çok zorlanır.
Zoro istediğini kesemiyor yanlız.. Sorun orda Kılıç ustası bu adam meyve kullanıcısı değil.. Law meyve olarak serideki en tehlikeli karakterlerden biri..

Futbolun deyiminden yola çıkarsak maç maçı tutmaz diyorum ben. Vergo law seviyesi demişsin ama kalbini alır almaz onu yendi. sadece bu dediğinle yola çıksak zoro çok rahat galip gelir. mesela bence vergo karşısına luffy law dan daha çok zorlanır.
Eğer Vergo hadi kes,hadi kes, kesemezkii kesemezkii diyerek beklemeseydi savaş daha uzun sürerdi.

Graykhan

Sadece ismi olduğu için karakter kayırmak mantıksız.. Ciddiye alımazsa,savunmazsa her karakter yenilebilir. Genel görüşüm bu şekilde..

Luffy genel olarak şuan amiral seviyesi değil zaten.. Dofly i de sinir patlamasıyla yenicek. :artiz: Aynı şekilde şuan Zoro üstünmüş gibi gözüksede Pica da zorlanacağını düşünüyorum..

Zorlamazsa eğer ben onun yöneticiliğine tüküreyim. :( Hah puh.

Zoro istediğini kesemiyor yanlız.. Sorun orda Kılıç ustası bu adam meyve kullanıcısı değil.. Law meyve olarak serideki en tehlikeli karakterlerden biri..
Zoro istediğini kesebiliyor mu yazdım ben? law tek atma durumuna bakarsak zoro ile law ı aynı ligde sayarsak, zoro nun vergo karşında rahat galip geliceğini düşünülür ki buda yanlış olur demek istedim "maç maçı tutmazdan" kastım ne sence? : ) vergo dedim luffy i zorlar öyle law gibi tek atamaz ama luffy law la aynı ligtedir.

Unknown

Zoro istediğini kesebiliyor mu yazdım ben? law tek atma durumuna bakarsak zoro ile law ı aynı ligde sayarsak, zoro nun vergo karşında rahat galip geliceğini düşünülür ki buda yanlış olur demek istedim "maç maçı tutmazdan" kastım ne sence? : ) vergo dedim luffy i zorlar öyle law gibi tek atamaz ama luffy law la aynı ligtedir.
Zoro ve Law aynı Lig de değil ama :(

Graykhan

Bobby Funk dediğiniz eleman, aşağıdaki mi?

Evet admin o kardeşiyle birleşmiş hali : ) dofun klonundan tek yiyen : )) 1 numara filan dediler ama ,bazıları en sert dediler bu ayrı bir durum ancak olay sertliğe girerse jozu bir numara olur aslında : )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık