Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vergo vs. Zoro

Kim kazanır?

• Vergo

Kullanılan: 11 22.4%
  • Zoro

Kullanılan: 35 71.4%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 3 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    49

Parende

Çevire çevire bir hal oldun bence : ) kukla sai yi sence yener kukla müthiş bir örnek, hem saide bobby funk a tek attı kukla yeneri neye dayanarak söyledin? Sertlik diye bir kelimeye tutundun ordan cevap vermeye çalışıyosun. Konu dayanıklılıktan çıktı kalktın en sert filan dedin sonra whitebeard ı her denizci kesti dedin madem sertlikti whitebeard ı niye karıştırdın ? bence sen biraz dikkatli oku çevirince konu alakasız yerlere gidiyo çünkü. hem bobby nin bedeni hakkına bir açıklama yapıldımı? doğal vücud diyip duruyosun. Bir kere silahlanma hakisi denen şey neden var? rakibin meyve gücünü veya haki seviyesi aşmak için ,hakiyle aşılabilen bir şey ne kadar doğal olabilir yani kanıt olmadan sadece varsayımda kalır. Birde sertlik sıralaması yapmışsın : )) senin tüm anlatıklarına göre hakisiz veya meyvesiz bobby funk ın 1. sırada tek başına hiç bir rakibi olmadan durması lazım morgan nın kestiği garp 2. sıraa her denizcinin kestiği Newgate in 3. sırada olması ne alaka? hele ki bu konu hakkıdan bir şeyini görmediğimiz garp ın 2. sırada olması çok acayip. Baya bir çelişkili oldu senin şu son yazdıkların
Bobby was blessed with an extremely strong body from birth (strong enough that being struck by a Busoshoku Haki-infused axe not only did no damage, but also broke the axe) wikide yazan bu ayrıca bobby savaşçı kavgacı bi tip değil heralde kavgacı olmayan birisi silahlanma hakisi kasmaz durduk yere. Haki tek başına saldırıları güçlendirmek için de kullanılıyor öyle olmasa luffy meyve gücü(lazer ayrı) veya hakisi olmayan pacifistaya karsı neden haki kullansın?

Graykhan

Bobby was blessed with an extremely strong body from birth (strong enough that being struck by a Busoshoku Haki-infused axe not only did no damage, but also broke the axe) wikide yazan bu ayrıca bobby savaşçı kavgacı bi tip değil heralde kavgacı olmayan birisi silahlanma hakisi kasmaz durduk yere. Haki tek başına saldırıları güçlendirmek için de kullanılıyor öyle olmasa luffy meyve gücü(lazer ayrı) veya hakisi olmayan pacifistaya karsı neden haki kullansın?
Arkadaşım wikiyi kim yazıyor ? o senin wikiden baktığın yine yorumuna girer Boo nun bunun vücudu neden yapılmış dediği cümleye dayanarak wiki yazarı yorumlamış. doğuştan olduğu ne mangada geçiyo, ne sbs de ,ne de E.Oda yani birinc ağızın söz sahibi olduğu bir yerde. Belki bu yeteneği çalışarak kazandı veya bir başka şekilde bunun aksini gösteren bir kanıtda yok varsa onu göster eğer ki gösteremezsen hepsi varsayımda kalır benim kide varsayım zaten. Haki kavramını olay sokmam bobby in vücuduyla ilgili bakış açısı yaratmamdı, evet hakinin saldırıları güçlendirmek içinde kullanıldığını bende biliyorum. Zaten fark ettiysen "aşmak" kelimesi var. Tüm silahma haki seviyeleri bir olmasa gerek birininkini geçmek için kullandığın daha yoğun olmalı.

Arkadaşım wikiyi kim yazıyor ? o senin wikiden baktığın yine yorumuna girer Boo nun bunun vücudu neden yapılmış dediği cümleye dayanarak wiki yazarı yorumlamış. doğuştan olduğu ne mangada geçiyo, ne sbs de ,ne de E.Oda yani birinc ağızın söz sahibi olduğu bir yerde. Belki bu yeteneği çalışarak kazandı veya bir başka şekilde bunun aksini gösteren bir kanıtda yok varsa onu göster eğer ki gösteremezsen hepsi varsayımda kalır benim kide varsayım zaten. Haki kavramını olay sokmam bobby in vücuduyla ilgili bakış açısı yaratmamdı, evet hakinin saldırıları güçlendirmek içinde kullanıldığını bende biliyorum. Zaten fark ettiysen "aşmak" kelimesi var. Tüm silahma haki seviyeleri bir olmasa gerek birininkini geçmek için kullandığın daha yoğun olmalı.

Doğuştan geldiği mangada söyleniyor. Bilip, bilmeden milleti suçlarcasına konuşma.

Graykhan

Doğuştan geldiği mangada söyleniyor. Bilip, bilmeden milleti suçlarcasına konuşma.
"even though he was blessed with a robust physique..." burda mı doğuştan olduğu belirtilmiş ? " he was bleesed " bu kalıbın o anlama geldiğini bilmiyordum. Yorumlamış dedim sadece,suçlarcasına olduğunun farkında bile değilim. Özür dilerim o zaman.

Çevire çevire bir hal oldun bence : ) kukla sai yi sence yener. Kukla müthiş bir örnek, hem saide bobby funk a tek attı kukla yeneri neye dayanarak söyledin? Sertlik diye bir kelimeye tutundun ordan cevap vermeye çalışıyosun. Konu dayanıklılıktan çıktı kalktın en sert filan dedin sonra whitebeard ı her denizci kesti dedin madem sertlikti whitebeard ı niye karıştırdın ? Bence sen biraz dikkatli oku çevirince konu alakasız yerlere gidiyo çünkü. Hem bobby nin bedeni hakkına bir açıklama yapıldımı? doğal vücud diyip duruyosun. Bir kere silahlanma hakisi denen şey neden var? rakibin meyve gücünü veya haki seviyesi aşmak için ,hakiyle aşılabilen bir şey ne kadar doğal olabilir yani kanıt olmadan sadece varsayımda kalır. Birde sertlik sıralaması yapmışsın : )) Senin tüm anlatıklarına göre hakisiz veya meyvesiz bobby funk ın 1. sırada tek başına hiç bir rakibi olmadan durması lazım morgan nın kestiği garp ve her denizcinin kestiği Newgate in orda olması ne alaka? hele ki bu konu hakkıdan bir şeyini görmediğimiz garp ın olması çok acayip. Baya bir çelişkili oldu senin şu son yazdıkların
İlk başta sorularına tek tek cevap vercektim sonra daha ne dediğimi bunu neden söylediği mi,kimin ne dediğini anlamadığını farkettim boşverdim.
Neyse konu dağılmasın.

Zoro yener.

Graykhan

İlk başta sorularına tek tek cevap vercektim sonra daha ne dediğimi bunu neden söylediği mi,kimin ne dediğini anlamadığını farkettim boşverdim.
Neyse konu dağılmasın.

Zoro yener.
Arkadaşımız ilk sıralama yaptığında dayanıklılıkla ilgiliydi. Eğer ki sen sadece bobby funk sertliğiyle yorumu bitirseydin çok açıklayıcı olucaktı. whitebeard la garp ın durumunu o yoruma eklemen işleri karıştırdı. yani sen konuyu doğru anlamamışsın başta , daha sonrada sadece sertlik durumunudan ilerlediğini göstermeye çalıştın. boşverdim diyosun : ) 2. mesajında son yorumum yazmıştın ama hepsine cevap verdin : ) neyse . bobby funk ın doğuştan olma durumu hakkında kanıt istedim ,sen bunu boşverdin heralde. Admin kanıt gösterdiğinde, yine anlamamamdan bahsediyosun ,boşverdim diyosun , konu dağılmasın diyosun. ben kanıt istiyosam demek ki emin değilim kanıt gösterilincede öğrenmiş olurum anlamayla ilgili bir durum yok. adminin kanıtından sonra anlama ilgili mesaj atman saçma : )

Arkadaşımız ilk sıralama yaptığında dayanıklılıkla ilgiliydi. Eğer ki sen sadece bobby funk sertliğiyle yorumu bitirseydin çok açıklayıcı olucaktı. whitebeard la garp ın durumunu o yoruma eklemen işleri karıştırdı. yani sen konuyu doğru anlamamışsın başta , daha sonrada sadece sertlik durumunudan ilerlediğini göstermeye çalıştın. boşverdim diyosun : ) 2. mesajında son yorumum yazmıştın ama hepsine cevap verdin : ) neyse . bobby funk ın doğuştan olma durumu hakkında kanıt istedim ,sen bunu boşverdin heralde. Admin kanıt gösterdiğinde, yine anlamamamdan bahsediyosun ,boşverdim diyosun , konu dağılmasın diyosun. ben kanıt istiyosam demek ki emin değilim kanıt gösterilincede öğrenmiş olurum anlamayla ilgili bir durum yok. adminin kanıtından sonra anlama ilgili mesaj atman saçma : )
Konu dayanıklılıkla başladı ben Funk olayının dayanıklılık değil sertlik olduğunu en başta yazdım.
Yine aynı kişi Wb ve Garp gibi isimleri Funk>Zoro>Wb yorumunu attı bunun Funk>Wb olduğunu söyledim ama yukarıdada yazdığım gibi dayanıklılık bakımından değil sertlik bakımından.
Yani Wb ve Garp o yüzden yorumunda.

Dayanıklılık ve vücudun sertliği farklı birşey.Dayanıklı adam kılıç yer tınlamaz ama sert adam o kılıcı onu kesmez.

Madem başladım Sai,Luffy'nin elinin tersiyle duvara yapıştırdığı biri ; kukla idr Luffy'nin yumruğunu rahatlıkla durduruyor yine aynı Sai Bayb 5 ile dövüşüyor;Forumun % 95'i kukla yener der.

Kanıtlar belli hakili baltayı kıran bir adam var önünde bunu sen o kadar vücudunun övülmesine ve hakinin H'si geçmemesine rağmen haki ile yaptığını iddia ediyordun.
Şimdi ne düşünyorsun bilmiyorum.

Neyse cidden kapatalım eğer yazacaksan genel tartışmaya yaz hem konu kirlenmesin müsait olunca cevaplarım.

"even though he was blessed with a robust physique..." burda mı doğuştan olduğu belirtilmiş ? " he was bleesed " bu kalıbın o anlama geldiğini bilmiyordum. Yorumlamış dedim sadece,suçlarcasına olduğunun farkında bile değilim. Özür dilerim o zaman.
Alttaki balonda cümle devam ediyor, bu birincisi. "Blessed" tabiri doğuştan gelen şeyler için kullanılır. Aynı kalıp Arlong ve Hody tarafından da kullanılıyordu. Bilmediğin konuda eminmişsin gibi konuşman hoş olmamış.

doğuştan olduğu ne mangada geçiyo, ne sbs de ,ne de E.Oda yani birinc ağızın söz sahibi olduğu bir yerde.

Graykhan

Alttaki balonda cümle devam ediyor, bu birincisi. "Blessed" tabiri doğuştan gelen şeyler için kullanılır. Aynı kalıp Arlong ve Hody tarafından da kullanılıyordu. Bilmediğin konuda eminmişsin gibi konuşman hoş olmamış.
Evet,kesinle haklısınız inanın bu bobby konusu açıldığından beri çoğu sahnesine baktım bu da dahil, hem ön yargı,hemde "blessed" deyimi cahilliği diyeyim fark edememişim bilgilendirdiğiniz ve düzelttiniz için teşekkür ediyorum. Farkedememişliğimden dolayı "doğuştan olduğu ne mangada geçiyo..." kesin yargı kullanmam yanlış bundan sonra bu gibi durumlarda daha dikkatli olucam. Burdan o yazıyı yazan wiki yazarından da tekrar özür diliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık