Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vergo vs. Jinbe

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    157
O zaman Ace'i de döver?

Jinbei tek atar tek.
Jinbei dediğin adam çaylak Ace ile 5 gün dövüşmüş adam.Ace'in MF'deki bitkin hali bile tokat manyağı yapardı kendisini.

Big mom’ın meyveli+hakili kılıcını yiyen jimbe kong gun yiyen dof kadar uçmadı
Linlin orda haki basmadı.O haldeki Linlin'i Chopper da tankladı ayrıca çok önemli bir seviye göstergesi değil.Udon'daki Linlin bile döver Jinbei'nin durdurduğu Linlin'i.

Son düzenleme:
O derinliği ve o kaliteyi herkes anlayamıyor işte :(
Yok ben ümidi kestim saldırırlar anca :/
Neyse sen Vergoya oy verecek kadar yoldan çıkmamışsın bişi demiyorum şimdilik.
Vergo yenilir ama kolay olmaz Law gibi.Law bile ada keserek yendi adamı aslında o meyveyle etkisiz hale getirerek yendi desek daha doğru olur.Fiziksel kuvvetle darbe alarak o kadar kolay yenilmez Vergo koca ana vurmuyor sonuçta.Jinbe suyla içten vurarak anca yener işte Luffy’e yaptığı gibi.

Yok ben ümidi kestim saldırırlar anca :/

Vergo yenilir ama kolay olmaz Law gibi.Law bile ada keserek yendi adamı aslında o meyveyle etkisiz hale getirerek yendi desek daha doğru olur.Fiziksel kuvvetle darbe alarak o kadar kolay yenilmez Vergo koca ana vurmuyor sonuçta.Jinbe suyla içten vurarak anca yener işte Luffy’e yaptığı gibi.
Vergoya koca ana vursa tek yerdi heralde.

Vergoya koca ana vursa tek yerdi heralde.
E tabii ciddi vursa bilincini kaybeder.Chopper tanklar gibi olursa yazara kalmış.Ama Vergo’da şöyle birşey var smoker ve sanji ayarı karakterler için.Ne kadar sert de vursalar adam duvara gömülüyor canı yanmıyor bilinç bulanıklığı yaşamıyor.Galiba Sanji dahil tekkaisini aşamadılar o yüzden işlemedi.Sanji üstü fiziksel güce sahip birileri olacak belki g3 falan da ancak tekkaisi kırılacak bu adamın.Gladius bile stamp yiyip kalkmışken o sıralar g2 tekkai kırmazdı bence.Yeni hakiyle farklı olur ama o zaman için konuşursam ilacı Lucci gibi g3 olması gerekirdi Punk Hazard arcta.

E tabii ciddi vursa bilincini kaybeder.Chopper tanklar gibi olursa yazara kalmış.Ama Vergo’da şöyle birşey var smoker ve sanji ayarı karakterler için.Ne kadar sert de vursalar adam duvara gömülüyor canı yanmıyor bilinç bulanıklığı yaşamıyor.Galiba Sanji dahil tekkaisini aşamadılar o yüzden işlemedi.Sanji üstü fiziksel güce sahip birileri olacak belki g3 falan da ancak tekkaisi kırılacak bu adamın.Gladius bile stamp yiyip kalkmışken o sıralar g2 tekkai kırmazdı bence.Yeni hakiyle farklı olur ama o zaman için konuşursam ilacı Lucci gibi g3 olması gerekirdi Punk Hazard arcta.

E reyiz tekkaisi aşılmamış adam nasıl kanıyor :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık