Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vergo vs. Jinbe

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    157
Sakin :D Jinbei dediğin adam Kata'nın düz yumruğunun gücündeki saldırıya oha çeken bir adam.Güçlü adam iyi hoş falan ama Sanji'nin bu arc Queen'i yeneceğini düşünürsek Jinbei'ye oldukça fark atacak zaten.
Şöyle düşün lastik gücü olan adam kolundan ateş gücü çıkarıyor şaşırılmayacak bir şey mi bu. Üstüne Ace'in mirasını gücünü yüklenme gibi sembolik bir anlamı da var o tekniğin. Jinbei'de yakın dostu Ace'e verdiği söz için Luffy'i koruyordu başlarda çok daha farklı anlamlar çıkarılabilir yani.

Üye silindi 1004

"Sanji kadına el kaldırmadı, kendini sakındı Big Moma karşı" diyor :a: Yani nerflendi. Ona rağmen yonkoya diş geçiriyor. Siz hala Dofta Vergodasınız
Luffy olmasa yine bacağı çatlamıştı. Cidden Oda bir şey dedi sandım iyi tongaya düşürdün beni :(.

Jinbei Crackeri alamaz ,cracker tek kuklayla alır jinbeiyi su falanda kurtarmaz,Jackida alamaz büyük ihtimal.Hatta kuklaya gerek yok direk ikiye ayırır.:)
Hiç belli olmaz Cracker hatta Jack de belli olmaz. Kediyle köpekten aşağı kalır yanı yok Jinbei'nin.

Luffy'nin tüm kekin başındayken Cracker'ı yardımla yeniyor iken,Jinbei Luffy'nin arc başındaki halinden daha da güçlü yani.Jinbei'nin durdurduğu Linlin Queen'in dövüştüğü Linlin'den bile çok daha zayıf bu arada.Shichileri abartmaya devam tabii.
Anca katayı yenip iş adadan çıkmaya gelince Luffy’nin kaptan olduğunu kabul ediyor yani Oda orada Luffy’nin astı yapmaya layık görüyor adamı öncesinde değil.Kaptanım diye nutuk atıyor Luffy.Kraker gibi adamları fizik gücüyle alır geçer jinbe.Meyve güçlerinin de zayıflıklarını iyi biliyor tuz atıyor kata’ya bile sıcağı düşündü falan sırf meyve gücüyle yenemezsin bu adamı kolay kolay güçlü bir logia falan değilsen.Kraker gibi adamlardan güçsüz değildir.Shichibukailerin yeni ödüllerini görünce Luffy’e sağlam küfür edeceksiniz sizleri yanılttığı için. :S

MuzluYulafEzmesi

Sanji Zoro'nun uçurumun kenarını kesmesine oha çekti yalnız :D Jinbei'nin Linlin'in saldırısını durdurup Queen'in dayak yemesi üzerinden Jinbei yc2 demek de ölçü değil bana göre.
Uçurumun kenarını kesmek Zoro için zor bir iş değil ki . O yüzden güçsüz bir saldırı dedim . ( Adam Devasa Titan'dan bir kaç kat daha uzun olay taş devi kesiyor ) '' Jinbei'nin Linlin'in saldırısını durdurup Queen'in dayak yemesi üzerinden Jinbei yc2 demek de ölçü değil bana göre. '' Böyle bir şeyi de savunmadım zaten :D

Anca katayı yenip iş adadan çıkmaya gelince Luffy’nin kaptan olduğunu kabul ediyor yani Oda orada Luffy’nin astı yapmaya layık görüyor adamı öncesinde değil.Kaptanım diye nutuk atıyor Luffy.Kraker gibi adamları fizik gücüyle alır geçer jinbe.Meyve güçlerinin de zayıflıklarını iyi biliyor tuz atıyor kata’ya bile sıcağı düşündü falan meyve gücüyle yenemezsin bu adamı kolay kolay.Kraker gibi adamlardan güçsüz değildir.Shichibukailerin yeni ödüllerini görünce Luffy’e sağlam küfür edeceksiniz sizleri yanılttığı için. :S
Kraker gibi adamları fizik gücüyle alır derken Boundman denen form Cracker'ın asıl bedenine yaklaşamıyor.O kadar sağlam defansı var Cracker denen abinin.Shichilerin yeni ödülleri ne çıkarsa çıksın ne olacak ondan ? 2.komutanların seviyesi bu arc adam akıllı gösterilince sen de sağlam küfür edeceksin.Jinbei neymiş sonra deme de sakın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık