Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vergo vs. Jinbe

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    157

MuzluYulafEzmesi

Çok şekilcisiniz . Çok fanatiksiniz . Jinbei'nin yaptıklarının 10/1'ini Sanji yapsa şu an ortalıkta Sanji Luffy'nin sağ koludur diye gezen azımsanamayacak miktarda insan olurdu .

Yenemez.Sanji suitle ve alacağı power up ile ileride 3. Komutan edecektir.Ama Jinbe şu an 2. Komutan ayarı ediyordur uzuv kaybetmediyse.Bir gün Zoro onu gelip geçer ama Sanji geçse geçse ancak seri sonunda geçebilir yakın gelecekte değil.Seri sonu da net değil bence aslında.
Sanji p.upla Queen'e yüreyecek ne 3.komutanı yahu.Jinbei de 2.komutan seviyesi bir adam falan değil.

Üye silindi 1004

Çok şekilcisiniz . Çok fanatiksiniz . Jinbei'nin yaptıklarının 10/1'ini Sanji yapsa şu an ortalıkta Sanji Luffy'nin sağ koludur diye gezen azımsanamayacak miktarda insan olurdu .
Sanji, Akainu'nun yumruğunu tutsa Roronoa Zoro'nun konusuna girip deli gibi saydırırlar. Fakat imkansız böyle bir şey başarması Sanji'nin :hhh:

Page One kim ya yonkoların amirallerin isimlerinin yanında. Ayrıca Luffy'nin red hawk'ı rosa daki Sanji'ye tek atar Kata'nın ciddi düz yumruğuyla eşit seviye bir saldırı. Sanji'yi Ace gibi ortadan deler Doflamingo gibi dayanıklı bir adamı bile ne hallere soktu. Vücudunun en güçlü yerini Dof'un yardımcısına veren adam yok olur.:hhh:
Page One'ı güle oynaya dövdü diyorum zaten.Jinbei ile aynı seviyenin adamı falan demedim.Sakin :D Jinbei dediğin adam Kata'nın düz yumruğunun gücündeki saldırıya oha çeken bir adam.Güçlü adam iyi hoş falan ama Sanji'nin bu arc Queen'i yeneceğini düşünürsek Jinbei'ye oldukça fark atacak zaten.Nami'nin Sanji'nin vücudunun içinden geçtiğini bilmesem hak verirdim Vergo muhabbetine de :D Sanji suitle beraber Vergo'yu poşet gibi kenara atar bu arada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık