Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vergo vs. Jinbe

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    157

Üye silindi 1004

Vergo'ya bacak veren adam Akainu'nun yumruğunu karşılamaya çalışsa Franky cyborg bacak yapmak zorunda kalır.

Sanji suitle Akainu'yu tutabilir mi? Yoksa suitle beraber kül mü olur :hhh:
Doflamingo da Akainu'nun yumruğunu Jinbei gibi avuçlayamaz bu onu Jinbei'den zayıf mı yapıyor ? Jinbei'de Katakuri'nin jelibonuna tepki bile veremez diyeyim ben de o zaman.Hatta Luffy'nin red hawk saldırısına oha çektiğini de belirteyim oldu mu ? Sanji'nin suitli hali güle oynaya p1 gibi bir adamı dövdü muhtemelen.Jinbei'yi de gayet yenebilir.

Üye silindi 1004

Doflamingo da Akainu'nun yumruğunu Jinbei gibi avuçlayamaz bu onu Jinbei'den zayıf mı yapıyor ? Jinbei'de Katakuri'nin jelibonuna tepki bile veremez diyeyim ben de o zaman.Hatta Luffy'nin red hawk saldırısına oha çektiğini de belirteyim oldu mu ? Sanji'nin suitli hali güle oynaya p1 gibi bir adamı dövdü muhtemelen.Jinbei'yi de gayet yenebilir.
P1 gibi bir adamı Jinbei güle oynaya döver ve hiçbir suite ihtiyaç duymadan yapar bunu. Dof dediğimiz adam Sanji'ye çeyrek atıyordu Law tuttu. Jinbei, Dof karşısında o kadar rezil ve çaresiz bir duruma düşmezdi. Kimse karşısına rezil bir duruma düşmezdi. Sanji'nin tek başarısı Kata'yı aşırtmak galiba. Başka örnek yok. Ayrıca Jinbei yenmek için bile suite ihtiyacı olduğunu düşünmek aradaki seviye farkını gösteriyor. Suitsiz yenemez mi Sanji?

Hakisi olan herkes akainuyu tutabilir.:)
O işin öyle olmadığını sen de biliyorsun :)

Yenemez.Sanji suitle ve alacağı power up ile ileride 3. Komutan edecektir.Ama Jinbe şu an 2. Komutan ayarı ediyordur uzuv kaybetmediyse.Bir gün Zoro onu gelip geçer ama Sanji geçse geçse ancak seri sonunda geçebilir yakın gelecekte değil.Seri sonu da net değil bence aslında.

Page One kim ya yonkoların amirallerin isimlerinin yanında. Ayrıca Luffy'nin red hawk'ı rosa daki Sanji'ye tek atar Kata'nın ciddi düz yumruğuyla eşit seviye bir saldırı. Sanji'yi Ace gibi ortadan deler Doflamingo gibi dayanıklı bir adamı bile ne hallere soktu. Vücudunun en güçlü yerini Dof'un yardımcısına veren adam yok olur.:hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık