Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Urahara vs Aizen

Aizen bu serinin gelmiş geçmiş en baba karakteri yani Yamamoto falan hikaye.Nasıl harry potterda Voldemortu dengelemek için Dumbledore diye bir karakter konmuşsa yamamotonun varlığıda benim gözümde ona eş değerdir.Ancak Kyoka Suigetsunun gücünü konuşmak artık gereksiz çünkü kyoka suigetsu artık ölü toprak.Yok oldu o kılıç.Aizense zaten çok imba bir karakter.Çıkarsak Bachı tokatlıcak tek başına.

Aizen herşeyten öte ölümsüz artık daha doğrusu yokedilemez gibi birşey. Orochimaruda olduğu gibi savaşı hayatta kalan kazanır. Şimdilik yenilmiş görünsede 30000 yıl sonra aizen hala olacak o zaman urahara ne yapacak :D

Urahara kyouka suigetsunun etkisinde değil.Aizen daha ruhlar topluluğunu ilüzyon altına almadan önce ordan sürülmüştü.Aynı şekilde İsshin ve Yoruichide.

Zaten bu sebepten dolayı Uraharadan çekiniyor ve görür görmez öldürmeye çalışıyor.
Şu zanpaktounun etkisini girme olayını anlamamıştım ben. İchigo meselesindede öyle diyorlardı ne yapması gerekiyorki zanpoktonun etkisine girmesi için

Lucybell

Aizen herşeyten öte ölümsüz artık daha doğrusu yokedilemez gibi birşey. Orochimaruda olduğu gibi savaşı hayatta kalan kazanır. Şimdilik yenilmiş görünsede 30000 yıl sonra aizen hala olacak o zaman urahara ne yapacak :D
Aizende şuan tutsak, Urahara özgür. Aizen şimdi ne yapıcak?

Aizende şuan tutsak, Urahara özgür. Aizen şimdi ne yapıcak?
Kardeşim demek istediğimi anladın mı ? Adam yokedilemez oldu. Evrime kafayı takmış bir adam ve sınırsız zamanı var önünde. Goku vs Freiza gibi diyelim gezegeni yok et goku kazansında görelim hesabı anlatabildim mi ?

Bleach'i kıytırık izlediğimden unuttum şimdi Aizen hogoukyo mu ne vardı hala duruyormu yani İchigo'nun ftg attığı zamandaki gibi mi? Öylese Aizen alır gibi gözüküyor ama bilgi yetersiz. Mangakanın özellikle saklaması daha gizemli yapıyor gücü kestirilemiyor ama sadece bankai + zampaktou ve kidou güçleriyle kapışacaklarsa Urahara alır gibi.

Şu zanpaktounun etkisini girme olayını anlamamıştım ben. İchigo meselesindede öyle diyorlardı ne yapması gerekiyorki zanpoktonun etkisine girmesi için
Düşmana kyouka suigetsunun salınım anını göstermek (Shikainin) Bir kez olsun gördükten sonra rakip tamamen Mutlak Hipnozun etkisi altına giriyor.

Teğmenlere kaptanlara shikai gösterisi yapıyor.O esnada bu durumdan yararlanıp ilüzyona alıyor.Su bazlı sanıyorlar.Kaptan olmak için bankai gösterirkende sahte bir bankai yaratıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık