Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Urahara vs Aizen

urahara nın güçlerini tam görmediğimiz halde hakkında baya bilgi vermişsin ama aizen hakkında pek bilgi vermemişsin ikisinin de bankai sini bilmiyoruz bence bankaileri ws de büyük rol oynayacaktır ama eğer urahara bi çakallık yapmassa aizen alır oyum aizene

Tabiki Urahara bir urahara fanı olarak :D.Şaka bir yana Urahara Ss'de kaptanken aizen daha teğmendi yanılmıyorsam pendulum arctan hatırladığım kadarıyla. Bilgi tecrübe bakımından Aizenden üstün olduğunu düşünüyorum yahu adam hougyokuyu yapmış hani şu Aizenin taptığı ve mutlak güç olarak gördüğü hougyoku. Urahara bize herşeyin güç olmadığını gösterdi ki kidou kaptanı bile saygı duyuyor adama Urahara çok büyük gizem ama şu Bach'ın bahsettiği 5 büyük potansiyel güçten biri kesinlikle.

Ha ilk resimdeki saldırıları daha hougyoku almamış dikkatli bir Aizen e yapabilirmi bilmem.

Ama benim bu adamdan beklentim büyük, Millennium Wizard ın dediği gibi bir şey çıkabilir bu adamdan. Hareketleri olsun mimikleri olsun.

Haa Kyoko Suigetsu dan nasıl etkilenmiyecek orasını bilemem.
Gerçi Aizen in kılıcına dokununca Suigetsu nun etkisi kalkıyordu. Tousen in bankai gibi.
Belki kılıcının benzerini yaratır vs den önce ne bilim Madara gibi kılıcından bir tutam çalar yapar bir şeyler. Sonuçta adam Urahara, benim gibi mustafa değilki :D

İnsiyatif ile Urahara diyorum.

Urahara kyouka suigetsunun etkisinde değil.Aizen daha ruhlar topluluğunu ilüzyon altına almadan önce ordan sürülmüştü.Aynı şekilde İsshin ve Yoruichide.

Zaten bu sebepten dolayı Uraharadan çekiniyor ve görür görmez öldürmeye çalışıyor.

Zaten vs de bir anlığına kullanır diye şeettiydim ben :|

Bak bunu kaçırmışım hiç bilmiyordum yahu :| Nasıl atlamışım böyle önemli bir şeyi :/

zeka konusunda tartışmasız 2 side SS de tavanlar ve urahara biraz daha önde. ama iş shinigami gücüne geldimi aizene kafa tutabilicek adam sayısı çok az aizen sadece shikaisiyle hatta onu bile nadiren kullanarak toushiro yu komamurayı filan ezik kaptanların hepsini teklemiş birisi. bankai açtımı siz düşünün adama dokunmak bile imkansızlaşır

Soytarii26

Kendini küçük göstermeye çalışan adam güçlüdür. Adam bakkal açtım diyor ciklet satıyorum diyor bir nevi dalga geçiyor yani bu adam kesin aşırı güçlü vee o yüzden o kazanır diyorum. Uyuşuk adam güçlüdür işte örn: Kizaru, Kyouraku mangalarda böyledir bu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık