Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Üçüncü Adamı Olmak İstediğiniz İkili

Hangi ikiliye üçüncü olmak isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    236
İyi de Sanji gibi derdin olacak demek o mu demek? Sanji sataşacağı için sen korurken sıkıntı çekeceksin diyorum. :/
Ya Amaneden yeme beni, gayet cinselliğe vurdun. Cinsellik sebebiyle Nami ve Vivi'yi seçtiğimi iddia ettin. Onlar bana bakmaz bi kere. Sanji'ye bile bakmıyorlar, bana hiç bakmazlar. Ben güvenliklerinden endişe duyduğum için seçtim.

Ya Amaneden yeme beni, gayet cinselliğe vurdun. Cinsellik sebebiyle Nami ve Vivi'yi seçtiğimi iddia ettin. Onlar bana bakmaz bi kere. Sanji'ye bile bakmıyorlar, bana hiç bakmazlar. Ben güvenliklerinden endişe duyduğum için seçtim.
Sen güvenlik dedikten sonra konu kapandı benim için. Sanji deme sebebim de yukarıda yazıyor. :/

Nami ve Vivi'ye katılarların amacı belli ama neyse...
İçinizde ki Sanji'yi dışa vurmayın bari. :(
Yalnız alakası yok bence.Şimdi şu seçeneklere bakıyorum da hepsi sıradan insanlar için sıkıntılı yerler.Hep bir savaş,baskın maruz kalma riskin var.Yanındakiler de seni harcayabilir.

Ama Nami - Vivi öyle mi ? Alabasta sarayında olduğunu düşün işte gelsin üzümler gitsin meyveler rahatın yerinde yanında da bu ikisi süper valla.:hhh:

Bu ikisi olursa saraya yerleşirdik herhalde diye düşünüyorum tabii Nami gelen hazineleri kabul ederdi falan bu şekilde hayal edersek diyorum. :D

Nami ve Vivi hariç tüm seçeneklerdeki karakterler kalbur üstü, kendisini savunabilecek isimler. Nami ve Vivi öyle değil. Dolayısıyla cengaver yapıda bir insan olarak seçmem gereken şık belli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık