Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Üçüncü Adamı Olmak İstediğiniz İkili

Hangi ikiliye üçüncü olmak isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    236
Editlediğim konu üzerine de fikrini belirtmeni talep ediyorum.
Şimdi Vivi zengin arkadaş oluyor ve aynı zamanda da güzel. Nami ise iyi içici. Yani Vivi ve Nami ile rakı sofrası kuracaksın. Nami, sarhoş Vivi ile uğraşırken hesap Vivi'nin hesabına yazılacak. Sen de lastik veya kılıç koklamak yerine mis gibi anason koklayacaksın. Pell falan da emrinde içkileri tazeler. Bu sebeple vermişlerdir. Ha bir diğer ihtimal de Kf erkeklerinin Kohza'dan yakışıklı olup Vivi'yi kapma ihtimallerinin olması.

Şimdi Vivi zengin arkadaş oluyor ve aynı zamanda da güzel. Nami ise iyi içici. Yani Vivi ve Nami ile rakı sofrası kuracaksın. Nami, sarhoş Vivi ile uğraşırken hesap Vivi'nin hesabına yazılacak. Sen de lastik veya kılıç koklamak yerine mis gibi anason koklayacaksın. Pell falan da emrinde içkileri tazeler. Bu sebeple vermişlerdir. Ha bir diğer ihtimal de Kf erkeklerinin Kohza'dan yakışıklı olup Vivi'yi kapma ihtimallerinin olması.
Ağlıyorum köşede.

Tamam, şeytani karizma filan da, adamları çarmıha geren, babasına iş koyan adamlar bu Dof-Kid filan. Katakuri'ye bakıyorsun anasının tüm deliliklerine göz yumar vaziyette. Valla artık döverler mi, satarlar mı üçüncü olarak girecek arkadaşları. Bilemiyorum Altan.

Nası ney. Leydilerim dururken elin kazmalarını ne yapacağım? :artiz:
Leydilerinle ne yapacaksın?
Yanlış seçiminin sonucu işte. Shanks seni bir köşeye atar; içki için torba tutturur, dilendirir. Kendi kolunu daha kolay dilenebilmek için veren şarapçı sana neler yapmaz. :(
Yav o kol zaten gitmişti çoktan. East Blue'da sahte kol vardı. Gerisi ketchap. ( @Historia )

Kolu şu an Mihawk işe dövüşüyor.

Dragon ve Shanksın yanında mutlak suretle güvendesin. Onlar seni öldürtmezler. Mihawk kasıntı ama çekilmez o. İvankov da çok değişik sıkılırım ben ondan.

Ace Marco ve Luffy Sabo da seni ölümüne korurlar ama ölebilir de bunlar. Hele yanında Ace varsa kesin ölürsün :( İki taraf da geyik adamlar ama keyifli olur.

Denizciler sıkıcı olur gibi. Birde yukardan emir gelirse seni hemen satar bunlar. Gavat bunlar...

Kid ve Dofun olduğu gruplarda her an böbreğini çalıp kenara bırakabilirler seni gerek yok :(

Nami ve Vivi kağıt üstünde iyi de Nami her an satabilir seni :( Alabasta krallığında takılacaksak en iyi bu olur ama :D

Sabo Luffy genel olarak iyi ya. Bir avele bir akıllı dengeliyorlar. İkisi de eğlenceli tipler. Güvenebileceğin insanlar falan. Yaşlarda kısmen yakın, iyi yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık