Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Trans Kadınların Kadın Sporlarında Olması Hakkında

Trans Kadınların Kadın Takımlarında/Müsabakalarında Olması Doğru mu ?

• Doğrudur, Kadın Takımlarında/Müsabakalarında Olmaları Adil Rekabeti Bozmuyor.

Kullanılan: 13 6.6%
  • Yanlıştır, Kadın Takımlarında/Müsabakalarında Olmaları Adil Rekabeti Bozuyor.

Kullanılan: 167 84.8%
  • Kararsız

Kullanılan: 17 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    197
Bir de bunu öğrendiler: "Yatak odalarına karışan yok, ne yapıyorlarsa yatak odalarında yapsınlar dışarıya taşımasınlar."

Bu insanları hayatın her alanında ötekileştirip, baskılayıp, eylemleri bırak kimliklerini ifade etmelerini bile demonize edip sonra onları yatak odalarına teperek hoşgörülü ayağı kesiyorlar.

Adam 80 sayfadır "kadın görünümlü erkek, dönme, sapık, sapkınlık, çocuklara üzüldüm" gibi şeyler yazıyor. Bunları yazmasındaki motivasyon da belli. Sözüm ona akademisyen olacak. Bu adama daha ne anlatalım? Maksimum yapacağım değerleriyle, argümanları arasındaki tezatı yüzüne vurmak olur böyle. Ne olarak adlandırıyorsanız adlandırın. Şu forumda kibar bir şekilde tartıştığımı da hiçbir zaman iddia etmedim, profilimde yazıyor "öfke problemleri olan engellesin" diye. Hâlâ da öyle, özellikle bu konuda yazdıklarımdan rahatsızlık duyan varsa aşağısı Kasımpaşa.
Açıkçası bu kişinin sapkın vesaire gibi mesajlarını görmedim. Hani daha önce böyle böyle dedi o yüzden patladım diyorsan bir şey demem. Ama sadece çocuklara üzülürüm demesine karşılık böyle tepki verdiğini gördüğüm için buna karşı yorum yaptım ki insan çocukların translara verilmesi fikrime karşıysa, bunun onlar için kötü olduğunu düşünüyorsa bu yorumda bir şey yok. Ama sapkın falan dediyse Alpa biraz hak etmiş olabilir :D. Gene de ilk mesajımın arkasındayım ne olursa olsun ad hominemler üzerindem konuyu saptırmaya gerek yok bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık