Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Trans Kadınların Kadın Sporlarında Olması Hakkında

Trans Kadınların Kadın Takımlarında/Müsabakalarında Olması Doğru mu ?

• Doğrudur, Kadın Takımlarında/Müsabakalarında Olmaları Adil Rekabeti Bozmuyor.

Kullanılan: 13 6.6%
  • Yanlıştır, Kadın Takımlarında/Müsabakalarında Olmaları Adil Rekabeti Bozuyor.

Kullanılan: 167 84.8%
  • Kararsız

Kullanılan: 17 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    197
Gender Envynin dayandırıldığı erişilemeyecek olana kıskançlık dayanağı başka bir sürü şeyde de mevcutken diğerlerine böyle öcü muamelesi yapılmıyor. Söz gelimi benim kısa boylu olmamdan kaynaklı uzun boylu bireyleri kıskanmamdan ne farkı var bunun? Bir noktada birey bedeniyle barışıp yoluna devam edebiliyor veya edemiyor. Bu translara özgü bir şeymiş ve asla çözüme kavuşamayacak bir şeymiş gibi ele alıyorsun(alıyorlar).
"hepsi(büyük çoğunluğu) kadın memesine sahip olamadığı için, ovulasyon yaşayamadığı için vs. acılar içinde kıskançlık krizleri geçirip ruhsal olarak çökmüş durumda" Bu eğlenceli önermeye dört elle sarılmaya devam edebilirsin istediğin kadar.
Zararlı bir durum söz konusuysa bunu kabul etmem mümkün değil. Fakat o çocuğu onlara teslim eden kurum/kuruluşların bu konuda bir çalışması olduğunu düşündüğüm için böyle ekstra eylemlerin çocuk için zarar olacağı kanaatine vardım. Yoksa çocuklara verilen ürünün detayları hakkında bilgim yok, olsa da bu bilgiyi öğütecek biyoloji bilgisine genel olarak sahip değilim. Böyle bir eğitimim yok.

Daha birçok şey var da bu da onlardan biri, evet.
O bir parça özgürlük mü oluyor, garipmiş.

Bir Arap ülkesinde, 6 yaşında, andropoza girmiş bir herifin tekine 4. eş (köle) olarak verilecek bir kız çocuğu olarak doğmak yerine Amerika'da birbirlerini ve çocuklarını seven bir LGBT çiftin çocuğu olacakları için çok üzüldüm.
Bütün Araplar dediğin gibi mi? Ben de gidip sana LGBT çifte evlatlık verilen çocukların uğradığı istismarı mi örnek vereyim ne yapayım?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık