Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Trans Kadınların Kadın Sporlarında Olması Hakkında

Trans Kadınların Kadın Takımlarında/Müsabakalarında Olması Doğru mu ?

• Doğrudur, Kadın Takımlarında/Müsabakalarında Olmaları Adil Rekabeti Bozmuyor.

Kullanılan: 13 6.6%
  • Yanlıştır, Kadın Takımlarında/Müsabakalarında Olmaları Adil Rekabeti Bozuyor.

Kullanılan: 167 84.8%
  • Kararsız

Kullanılan: 17 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    197
yok oyle olmuyo kadın olmana ragmen kabul gormedigin icin erkek soyunma odasında wcsinde bulunman bile rahatsiz edici. lgbt piramitinde trans bireyler en alttadir nefret sucuna en cok onlar maruz kalir ben trans olmama ragmen feminen ozelliklere sahip oldugum icin bile cok sık nefret sucuna maruz kalıyorum
kadın olmadığın için kadın gibi davranmana tepki verilmesi normal. Ben de soyunma odasında mesela sülayman demirel taklidi yapsam bana da aynı şeyi yaparlar.
+ feminen bir özelliğin yok. ve trans değilsin. feminenlikten kastın ne gülerken kırıtmak mı?

Başın bağlı şu an rahat rahat açabilirsin. Başın bağlı olmasa potansiyel avların sana kıl olacak diye açmazdın konuyu. Sen de az değilsinnnn shsnsjjsjs
Ben gıcık etmeyi seviyorum ya. Karşımdaki kişi kendi fikrini çok hararetli bir şekilde savunuyorsa onla aynı fikirde olsam bile bozmaya çalışıyorum hafsbhsafnsfa
Bu konuda zaten çok net bir fikrim yok. Kaosu izliycem baktım bir taraf üstün diğer tarafta safımı alır tartışmayı uzatırım hgasfbhsfanm

kadın bedeni daha estetik. Erkek duruma göre ya erotik ya zavallı. Gerçi... neyse
Fitnesscı bir arkadaş buna karşı kadın bedeninde estetik bulduğunuz şey yağ aslında, siz sexy ve estetik kavramını karıştırıyorsunuz diyordu. Aseksüel bir arkadaşta erkek bedenini estetik bulmuştu. Tartışmadan çok dalga geçmeye dönmüştü sonrasında .dd

Ben gıcık etmeyi seviyorum ya. Karşımdaki kişi kendi fikrini çok hararetli bir şekilde savunuyorsa onla aynı fikirde olsam bile bozmaya çalışıyorum hafsbhsafnsfa
Bu konuda zaten çok net bir fikrim yok. Kaosu izliycem baktım bir taraf üstün diğer tarafta safımı alır tartışmayı uzatırım hgasfbhsfanm

Fitnesscı bir arkadaş buna karşı kadın bedeninde estetik bulduğunuz şey yağ aslında, siz sexy ve estetik kavramını karıştırıyorsunuz diyordu. Aseksüel bir arkadaşta erkek bedenini estetik bulmuştu. Tartışmadan çok dalga geçmeye dönmüştü sonrasında .dd
Bu konuyu çok düşündüm ve tartıştım. fallik organ estetizmi engelliyor çünkü hissi olarak ya erotik ya zavallı.

Hocam sen psikolog değil miydin? Cinsiyet disforisi yaşayan insanlara siz üçüncü tekersiniz kendi aranızda yarışın demek bu kadar basit mi?
İyide buda yanlı bir bakış açısı ki. Cok güçlü olduğum için beni almadılar da diyebilir insan. Niye her konudan mağduriyet çıkıyor illa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık