Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Cora-san görünüre göre öyle. Law sadece kesebilmek için haki üstünlüğü sağlaması gerekiyor. Diğer tekniklerini Doffy'e kullanabileceğini gördük. Işınlama, gamma, counter, ınjection ve diğer tekniklerini kullanması için hakiye ihtiyacı yok.

Bir tek ruh değiştirme gücünü merak ediyorum. Değiştiremiyor oluşuna ne engel olabilir diye. Ruh hakiyle alakasız. İradeye bağlasa D.'den ala irade yok. Bunu daha görmedik ama mantıken herkese yapabiliyor olması lazım.
En saçma şey kesememesi ama ışınlaması.O zaman wanoda Kaido'yu da ışınlasın bizimkiler de onikiden yakalayıp kessinler.Ben bunu sorgularım niye yapmıyor diye.Daha doğrusu Oda'yı sorgularım bu konuda.

En saçma şey kesememesi ama ışınlaması.O zaman wanoda Kaido'yu da ışınlasın bizimkiler de onikiden yakalayıp kessinler.Ben bunu sorgularım niye yapmıyor diye.Daha doğrusu Oda'yı sorgularım bu konuda.
Ope ope çok tehlikeli bir meyve aslında. Oda'da şaşırıyor ne yapacağını herhalde bilmem ki. :dd
En büyük handikabını room açarken enerji tüketmesiyle veriyor. Bu meyvenin uyanışı nasıl olurdu. Bunu da merak ediyorum.

yüzüğü neden kartallarla götürmediler gibi oldu iyice.

law hep arka planda çünkü kesmesine gerek yok, ışınlayarak bile bir orduyu dağıtabilir.

Room küresel işliyor. Yani orada dof ile savaşırken denizin epey büyük kısmını room içine almıştı.
Zaten orda dofun denize ışınlanması mantıklı bir hareket değildi. Kurtulabilirdi.
Anlamadım. Bu da mı sağdan soldan bilgi?
Suya düşmüş adam kurtulamazdı ayrıca. Luffy kelepçe açamıyordu sırf deniztaşı diye. Hem de daha değmeden. Doflamingo da kurtulamazdı muhtemelen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık