Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Law'ın meyvesi haki üstünlüğüne bakıyor olayı kesin değil bence.. Dofun kıldan ince silahlanmasının Vergodan üstün olduğunu hiç sanmıyorum.

Law'ın meyvesi haki üstünlüğüne bakıyor olayı kesin değil bence.. Dofun kıldan ince silahlanmasının Vergodan üstün olduğunu hiç sanmıyorum.
Sertliğe bakıyor aynı zamanda da.Vergo'nun hakisini övme sebebi Dof'un oydu.Dof'un ipleri de çok sert olduğu için Law bölemiyordu gibi bir durum var.Law'ın hakisiz kılıcına koka basıp elini kanatıyor yoksa Dof.Silahlanması iyi değil zaten.

Sertliğe bakıyor aynı zamanda da.Vergo'nun hakisini övme sebebi Dof'un oydu.Dof'un ipleri de çok sert olduğu için Law bölemiyordu gibi bir durum var.Law'ın hakisiz kılıcına koka basıp elini kanatıyor yoksa Dof.Silahlanması iyi değil zaten.
Oradaki durum bence yanlış anlaşılıyor. İlk başta ben de senin gibi düşünüyordum ama kılıcı tuttuktan sonra Dof koka basıyor, Law kılıcı çekemesin diye.

Oradaki durum bence yanlış anlaşılıyor. İlk başta ben de senin gibi düşünüyordum ama kılıcı tuttuktan sonra Dof koka basıyor. Law kılıcı çekemesin diye.
Dof'un uyanış iplerine koka basıp kokası yarı gidik Luffy'yi bile hakisi bitmeden delememesi beni düşündürüyor.Luffy'nin hakisi bir gidip geliyordu hatırlarsın.Dof deldiğinde de hakisi gidiyor.O sırada Dof da hakinin geldiğini söylemiştin hani tarzında konuşuyor.Ortalama seviye b.hakisi var Dof'un bu çok net.

Bölüm çıkalı 48 saat olmadı. Ve Oda bizatihi Oda'nın kendisi dedi ki; "Bu şahıs, geleceği 800 yıl öncesinden müjdelenmiş 5 adamdan biri."

Ama forumda hala, Tama'nın bile ölmediği ortamda öleceğini söyleyen insanlar var. :hhh:
Karnım ağrıyor. Bari birkaç bölüm geçsin be, gülmekten karnım ağrıyor arkadaş... :hhh:

Bölüm çıkalı 48 saat olmadı. Ve Oda bizatihi Oda'nın kendisi dedi ki; "Bu şahıs, geleceği 800 yıl öncesinden müjdelenmiş 5 adamdan biri."

Ama forumda hala, Tama'nın bile ölmediği ortamda öleceğini söyleyen insanlar var. :hhh:
Karnım ağrıyor. Bari birkaç bölüm geçsin be, gülmekten karnım ağrıyor arkadaş... :hhh:
İroniden anlamayan nesle aşina değilim. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık