Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Sanki mihawki o çağırdı geldi emri altına girdi tutupa benim intikam almam lazım demedi
b**gy de mihawkı çagıracak akıl yok ki b**gy de düz akıl denilen şey yok her şey bir yana law kimsenin emri altına girmedi üstüne üstlük bahsettiğin karakter malum kişi kurguda onun kadar onursuz ve hayatta kalmasının tek sebebi şans olan başka bir karakter yok üstüne law ile kıyaslıyorsun ayıp.

b**gy de mihawkı çagıracak akıl yok ki b**gy de düz akıl denilen şey yok her şey bir yana law kimsenin emri altına girmedi üstüne üstlük bahsettiğin karakter malum kişi kurguda onun kadar onursuz ve hayatta kalmasının tek sebebi şans olan başka bir karakter yok üstüne law ile kıyaslıyorsun ayıp.
@Mihawk bak sürekli hakaret ediyor işlem yapılmıyor

Buggy Neden cagirsin Mihawki adam ne güzel düzeni kurmuştu adamın denize çıkma amaci intikam değil her korsan gibi hazine aramak için ciktiydi diğerleri gibi intikamı ben almazsam ben bosum demedi 3 amiralin 3 undende hasar yemesine rağmen hala yaşayan tek kisi

Buggy Neden cagirsin Mihawki adam ne güzel düzeni kurmuştu adamın denize çıkma amaci intikam değil her korsan gibi hazine aramak için ciktiydi diğerleri gibi intikamı ben almazsam ben bosum demedi 3 amiralin 3 undende hasar yemesine rağmen hala yaşayan tek kisi
yaşamasının tek sebebi şansı ve torpili üstüne amirallerin bggy i önemsemiyor oluşundan dolayı, yoksa aokiji akainu kizaru hangisi gidip onu ciddiye almış? aokiji dondurup bıraktı onu istese öldürürdü tüm hayatı şanstan ibaret adamın ki onu ciddiye alıp ona bir şey yapan yok ki adam birisinden intikam alsın law olayı ise tamamen yanlış yorumlaman ve alla alla law ne zaman demiş intikam almazsam boşum law'un haberi var mı bundan, Luffy olmasa da law intikam için gelecekti, luffy ile ittifak kurmasının tek sebebi intikamı değildi o da söylenen bir şey her zamanki gibi bir şeyleri tersten yorumluyorsun

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık