Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Teache yenilin buggye istersen b yaz umursanmazsiniz çünkü piliniz biter ha Garp kurtarirsa daha komik çünkü onurunu hep birilerine borçlu oluyor :hhh:
lütfen bggy savunurken savunacağınız en son şey onur olsun law'un böyle bir paneli hiç olmadı çünkü
kimse law'un onurunu falan da kurtarmadı birisi tarafından kurtarılmak onursuzluk ise torpil ile 100 kere kurtarılan bggy'i nereye koyuyorsun? ha kaçtır konuyu farklı yerlere getiriyorsun o da garip sürekli başka bir şeye cevap verirken buluyorum kendimi

lütfen bggy savunurken savunacağınız en son şey onur olsun law'un böyle bir paneli hiç olmadı çünkü
kimse law'un onurunu falan da kurtarmadı birisi tarafından kurtarılmak onursuzluk ise torpil ile 100 kere kurtarılan bggy'i nereye koyuyorsun? ha kaçtır konuyu farklı yerlere getiriyorsun o da garip sürekli başka bir şeye cevap verirken buluyorum kendimi
Sen şuna cevap versene hani Buggy hükümet kopegiydi ya ne yaptı hükümet için 100 korsanin kalbini mi sundu punk hazardi mi korudu napti

Sen şuna cevap versene hani Buggy hükümet kopegiydi ya ne yaptı hükümet için 100 korsanin kalbini mi sundu punk hazardi mi korudu napti
benim hiçbir mesajımda hükümet köpeği lafı geçmiyor üstte de üzerime alınmadım böyle bir şey demediğim için .d ha law'un 100 kişinin kalbini alması da tamamen planı için bggy gibi daha rahat bir hayat sürmek için değil zaten bggy eğer kabul etmeseydi tekrardan impel down'a gönderilecekti

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık