Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Senin adam ora bura gelip karakter kotulerse bizde buraya geliriz

Bu da bir kf taktiği. Karakterin kötüleniyorsa sen de onunkini kötüle. Neyse aştıysam kendimi kusura bakma. Aynı şekilde @Luffy

Bi taraftan da ölsün istemiyorum, seni kaybederiz.
Ölmesi bir yana ölümsüzlüğü yediriyorsun. Seninki duble gömmek oluyor beni. :dd.d

Bazen salasım geliyor amaaan diyorum da bazen de üzüyor. Bana belli olmaz. :d

Ölmesi bir yana ölümsüzlüğü yediriyorsun. Seninki duble gömmek oluyor beni. :dd.d

Bazen salasım geliyor amaaan diyorum da bazen de üzüyor. Bana belli olmaz. :d
Ölümsüz Teach dışında seriiye heyecan katacak başka bir ayrıntı yok. Ben olsam saniye tereddüt etmeden Law'ı öldürür Teach'i ölümsüz yaparım. Bu şekilde Teach daha büyük bir kötü, daha sevilmeyen bir villian olur. Haliyle Teach arcı daha şimdiden seviye atlar.

Law kim? Başka türlü seriiye katacağı bir şey yok.

Adamın kidin dediğini diyor ama law fanı garip
Benzeşmiyoruz onunla. Dolayısıyla o bir şey yaparsa ben tutamam. :dd.d

Ahaha yok ya ne kusuru, atışıyoruz. :D Her türlü. :)
Fevrileşebildiğim için tartışmayı sevmem normalde. Sonrasında rahatsız hissettiriyor beni. İkinize de teşekkürler anlayışınıza. Ateşe körük verdiği için özellikle @UnMihawk a :dd.d

Ölümsüz Teach dışında seriiye heyecan katacak başka bir ayrıntı yok. Ben olsam saniye tereddüt etmeden Law'ı öldürür Teach'i ölümsüz yaparım. Bu şekilde Teach daha büyük bir kötü, daha sevilmeyen bir villian olur. Haliyle Teach arcı daha şimdiden seviye atlar.

Law kim? Başka türlü seriiye katacağı bir şey yok.
Deme öyle. 🙄
Şuan Teach'i yense dumura uğratır okuyucuyu. Muazzam ters köşe. Ya da yenişemeseler, denk gitse. D. var D. Robin'de söyledi Luffy ilgilenmiyor diye. Robin'de Luffy peşinde ayrılıp özellikle bunun için bir şey yapmıyor. Kırmızı poneyi bulmasını istemişti. Poneyi bulup getiren olmalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık