Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Hey Allah'ım. Medyum değiliz ya hani. Karakterlerde bilmiyor ama deniyor. Bir şeyleri denemek lazım ya hani. Yoksa sen medyum musun? Ona göre mi kararlar verip uyguluyorsun.
E demin Luffy olmasa plan ilerleyecekti dedin. Ben de anlattım tane tane, plan pert oldu Luffy olmasa Law ölecekti diyorum bu sefer de kızıyorsun.

Hem plan başarılı oluyordu diyorsun, hem planın başarısız olduğunu kabul ediyorsun hem de bunu söyleyince kızıp adam müneccim mi diyorsun. Aşkın gözü körmüş gerçekten.

E demin Luffy olmasa plan ilerleyecekti dedin. Ben de anlattım tane tane, plan pert oldu Luffy olmasa Law ölecekti diyorum bu sefer de kızıyorsun.

Hem plan başarılı oluyordu diyorsun, hem planın başarısız olduğunu kabul ediyorsun hem de bunu söyleyince kızıp adam müneccim mi diyorsun. Aşkın gözü körmüş gerçekten.
Hastalığı olmasa Law'in meyve bulma ihtimali nedir?

İlerleyecekti. Yine yapacaktı. Plan niye pert oldu acaba. Onunda mı sahnesini atalım. CC, kaçırılacak deyince CC'yi uçuran Luffy varken.... Plan şöyle olacak denildiğinde onun dışına çıkan Luffy varken plan zaten nasıl tutsun ki.

Ben Luffy yokken planı başarılı oluyor diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık