Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Haklısın. Zoro genellikle kenarda takılan ve vakti geldiğinde rakibini kesip keyfine bakan bir karakter. Koon ise baya baya bütün olayların içine dalıp yeri geldiğinde herkesi yönlendiren bir yapıda.
Yani, bütün planları falan Koon yapıyor. Her arc Baam'ı bir durumun içinden kurtarıyor ya da yönlendiriyor. Ailesi falan da oldukça aktif ve önemli bir konumda. Böyle bakınca Zoro aktiflik açısından Hatsu'ya daha yakın neredeyse hahaha.

Haftalardır, ya da aylardır mı demeliyim, güncele gelmeye çalışıyorum.
Zamanında, hell train başları, bir sebeple bırakıp, anlamadığım bir sebeple yeniden başlamaya karar verdim.

İyiki de vermişim, Tower of God çok güzel bir seri.
Karakter gelişimi olsun, ikili dinamikler olsun, mangakanın mizah anlayışı olsun, çizimler olsun, dengesi olsun çok güzel bir seri.

Zaman atlamasından sonra gördüğüm Baam'dan memnun olmasam da, sanırım böyle bir şeyin gerçekleşmesi gerekiyordu.
O artık bir katil ve F.U.G'un bir parçası. Benimsemiş.
Sanki içindeki o masum oğlanı yitirmiş cehennemde. Eskiden umrunda bile olmayan Tanrı meselelerini daha bir konuşur olmuş. Daha rahat, daha günlük bir meseleymiş gibi.
Zaman atlamasından kısa bir süre önce Bam, Endorsi'ye uzun zamandır unutulmuş o meşhur "Ölümden daha çok korktuğum bir şey var." sözünü dediğinde sanki bu sözü son kez duyacağımız için bu sahneye koydu mangaka.
Endorsi'nin ağzından "O sizin bildiğiniz Bam" dedi ve ona veda ettik gibi hissediyorum şimdi.
Tabi çok değişti bu oğlan diye yakınmıyorum ama değişim başladı gibi hissettirdi bana zaman atlaması sonrası.

Bu arada 3. Kardeşin kime konuştuğunu anlayan oldu mu?
Sanki Khun'a diyor gibiydi. Tam da bizimkilerin çok güçsüz ve yardıma muhtaç kaldığı zamanda ortaya çıkması falan.
Ama Khun ne alaka?
Dahası Rak nerede, yeşil bir kaplumbağa belirdi, isimlendirmesi lazım.

Yani, bütün planları falan Koon yapıyor. Her arc Baam'ı bir durumun içinden kurtarıyor ya da yönlendiriyor. Ailesi falan da oldukça aktif ve önemli bir konumda. Böyle bakınca Zoro aktiflik açısından Hatsu'ya daha yakın neredeyse hahaha.
Ahaha harbiden ha. :/ Kulenin en güçlü kılıç ustası olma hayalini de duyduk mu tamamdır.

Arlene gerçekten soru işareti ya. Kulenin dışına çıkması felan. En çok şaşırdığım V.'nin intihar etmesiydi. Oğlunun intikamını alsaydın ya dedim.
Ben onun intihar olduğundan süpheliyim hep. Ne kadar güncel cepte arlen öle desede. Koon aile reisi ne diyor V ve zahardla ilgili." Biri yozlaşırken biri yerli halka ve digerlerine daha ilgiliydi. Lider olarak onu seçerdim vs" paranın iki yüzü gibiler ve bu adam çocugunun intikamını bile almaya kalkmaması bana saçma geliyor. Bir iş var bu işin içinde bence

Ben onun intihar olduğundan süpheliyim hep. Ne kadar güncel cepte arlen öle desede. Koon aile reisi ne diyor V ve zahardla ilgili." Biri yozlaşırken biri yerli halka ve digerlerine daha ilgiliydi. Lider olarak onu seçerdim vs" paranın iki yüzü gibiler ve bu adam çocugunun intikamını bile almaya kalkmaması bana saçma geliyor. Bir iş var bu işin içinde bence
10 aile karşısında tek çıkamaz diye plan felan yapıyor desem de yok yav. Çık gel bir yerden yiğidim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık