Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Aklıma ne geldi. Baam ile yakınları arasında çok ciddi farklar oluştu. Ona iyi kötü ayak uydurabilecek en uygun kişi Androssi var sadece. Bu durum bunların ekip olarak kuleyi tırmanmasını zorlaştıracak diye tahmin ediyorum.

Peki bu durum nasıl dengelenecek? İşte burada totomdan uydurduğum tahminim devreye giriyor xD Baam, hocasının intikamını alacak ama aşırı derecede yaralanacak. Öyle ki komaya girecek ve çok uzun süre uyanamayacak.(İntikamdan önce de olabilir bu olay) Bu süre zarfında da ekip tırmanmaya devam edecek ve Baam'ı da yanlarında taşıyacaklar. Bu süre zarfında da yeterince güçlenecekler.

Aha da bitti. %0.9'la gerçekleşme ihtimali olan bu hikaye gerçek olursa Raiden demişti dersiniz. :/
Baam kötü yaralanıp komaya falan girmez ya öyle bi galibiyet alıcakki kule yerinden oynayacak ve artık kral zahard alenen faaliyetlere başlamak zorunda kalıcaktır. Zaman atlaması olabilir ama koma olmaz kanımca.

Birde khoon ve rak illaki 12 ailedekiler gibi bir kutsallık kazanacaktır. Yoksa yanında duramazlar ilerki zamanlarda. Haa 12 ailenin ölümsüzlüğünün kaldırılmasını başarırlarsa bilemem.

Birde ben bu p_up ların Baam dan geleceğini düşünüyorum onlara. Hersey özümseyen insan bu gücü başkalarına aktarabilecektir ilerleyen zamanlarda.

@İnari garip değil bence durum. Oradaki yeon ailesinden olan elemanın çekiçteki tüm gücü khoonda. Bu gücü kullanması garip degil. Benim garibime giden adamın tüm gücünü oradaki domuza vermesi sonra ise khoona vermesi saçma. Su an hic bir gücü yok onun

Birde ben bu p_up ların Baam dan geleceğini düşünüyorum onlara. Hersey özümseyen insan bu gücü başkalarına aktarabilecektir ilerleyen zamanlarda
Bu tarz bir şey de olabilir bak.
Siu Baam'ı öyle güçlü yaptı ki diğerleri gölgede kaldı. Şimdi onları da güçlendirmeye çalışıyor.
İşte Baam da boş durmayacak o sırada. Neyse zaten ciddi bir düşüncede değilim. Muhtemelen olmaz böyle bir şey zaten.

@Jumpeerr nasıl ya şu Yeon ailesinden gelen adam tüm gücünü Koon'a mı verdi?
Ben öyle bir şey hatırlamıyorum. Sadece Koon o şekilde uyandığı için yan etki olarak böyle bir güç kazandı diye biliyorum. Ki Yeon da demişti bunu daha önce de böyle bir şey oldu ve yan etkileri var diye.

@Jumpeerr nasıl ya şu Yeon ailesinden gelen adam tüm gücünü Koon'a mı verdi?
Ben öyle bir şey hatırlamıyorum. Sadece Koon o şekilde uyandığı için yan etki olarak böyle bir güç kazandı diye biliyorum. Ki Yeon da demişti bunu daha önce de böyle bir şey oldu ve yan etkileri var diye.
Benim hatırladığım tüm alev gücünü çekince veriyor sonrada khoona vuruluyor. Ben o güc khoonda kaldı diye düsündüm hep

Edit:http://toontr.com/read/755-sezon-3-bolum-3-deng-deng-2

Benim aklıma hep yeonun daha önce kurtardığı khoon ferdini tüm alev gücüyle mi kurtardığı yoksa normal bir sekilde mi?
Zaten bu olaydan sonra khoon vucut sıcaklığını bırak shinsoo tipi değisiyor. Bende bundan dolayı böyle düsündüm ama Yeon daki adam gücünü kaybetmemiş o konuda yanılmısım

Son düzenleme:
Benim hatırladığım tüm alev gücünü çekince veriyor sonrada khoona vuruluyor. Ben o güc khoonda kaldı diye düsündüm hep
Ben bildiğimi söyleyeyim. Yanlışım varsa @Elodin düzeltirsen sevinirim. :flaugh:

O buzu eritmek için bir Yeon'un ateşine ihtiyaç duyuluyor. Bu yüzden adını hatırlamadığım Yeon'un yanına gidip yardım istiyorlar ama Yeon gücünü çekice aktarıp başkasına verdiğini ve geri alamadığını söylüyor. Daha sonra bizimkiler çekici alıp geliyor ve Yeon'a kullanması için veriyor. Yeon da o güçle Koon'u kurtarıyor.

Ayrıca kendisinin de daha önce belirttiği gibi bunun yan etkileri var. Koon'un başta çok sıcak olması, saçının sarı olmasının nedeni de bu. Sanırım iyileştirme gücü de bu yan etkiden dolayı.

Ben bildiğimi söyleyeyim. Yanlışım varsa @Elodin düzeltirsen sevinirim. :flaugh:

O buzu eritmek için bir Yeon'un ateşine ihtiyaç duyuluyor. Bu yüzden adını hatırlamadığım Yeon'un yanına gidip yardım istiyorlar ama Yeon gücünü çekice aktarıp başkasına verdiğini ve geri alamadığını söylüyor. Daha sonra bizimkiler çekici alıp geliyor ve Yeon'a kullanması için veriyor. Yeon da o güçle Koon'u kurtarıyor.

Ayrıca kendisinin de daha önce belirttiği gibi bunun yan etkileri var. Koon'un başta çok sıcak olması, saçının sarı olmasının nedeni de bu. Sanırım iyileştirme gücü de bu yan etkiden dolayı.
Tamm haklısın bende sonradan kontrol ettim ama aklıma takılan şeyi düzeltmede de yazdım. Yeon daki adam daha önce bir khoon ferdini iyileştirmişti sanırım. Ama onda tüm alev gücünü iceren bir silahla mı yaptı bilgimiz yok ama muhtemelen öyle değildir. Çünkü orda işlenen konu farklı.
Khoon un yan etkileri bırak shinsoosı bile değişti. Bence artık hem buz hem ateş kullanabilecek ve dahası iyileştirme özelliği. Ben o çekicten çok fazla güc çektiğini düsünüyorum.

Tamm haklısın bende sonradan kontrol ettim ama aklıma takılan şeyi düzeltmede de yazdım. Yeon daki adam daha önce bir khoon ferdini iyileştirmişti sanırım. Ama onda tüm alev gücünü iceren bir silahla mı yaptı bilgimiz yok ama muhtemelen öyle değildir. Çünkü orda işlenen konu farklı.
Khoon un yan etkileri bırak shinsoosı bile değişti. Bence artık hem buz hem ateş kullanabilecek ve dahası iyileştirme özelliği. Ben o çekicten çok fazla güc çektiğini düsünüyorum.
Muhtemelen öyle. Babasını da bu aldığı güçler sayesinde geçecektir zaten.

Eski yorumlara baktım da aradığım cevabı pek bulamadım. Sizce Baam, Zahard ile karşılaşınca tekrar saldırma gereği duyacak mı? Yanlış hatırlamıyorsam, Zahard(veri olan) ile ilk karşılaşınca; Zahard, Baam'a canavar olarak gözükmüş ve istemsizce saldırmasına sebep olmuştu. Hatta "neden saldırdım" tarzı bir şey söylemişti Baam. İstasyon arc'ında da Yuri, Zahard ile konuşmaya gitmişti. Acaba karşısındakilerin duygularına göre Zahard görünüm mü değiştiriyor?

Eski yorumlara baktım da aradığım cevabı pek bulamadım. Sizce Baam, Zahard ile karşılaşınca tekrar saldırma gereği duyacak mı? Yanlış hatırlamıyorsam, Zahard(veri olan) ile ilk karşılaşınca; Zahard, Baam'a canavar olarak gözükmüş ve istemsizce saldırmasına sebep olmuştu. Hatta "neden saldırdım" tarzı bir şey söylemişti Baam. İstasyon arc'ında da Yuri, Zahard ile konuşmaya gitmişti. Acaba karşısındakilerin duygularına göre Zahard görünüm mü değiştiriyor?
Bence onun sebebi Zahard'ın çok güçlü olması. Baam Zahard'dan tehdit edici bir güç sezdi ve refleks olarak istemsizce saldırdı. Zahard'ın karşısına Zahard'dan zayıf çıkmayacağı için yine öyle bir olay olmaz bence.

Sen böyle diyince tekrar açıp okudum orayı. Öncesinde sevdiklerin, düşmanların ne varsa kendinden uzaklaştırman lazım diyor ki kral olarak parlayabilesin. Sonrada Baam a yaratık seklinde gözüküyor. Oda saldırıyor falan.

Benim aklıma trendeki çömlek geldi. Oradaki gardiyan(yani gardiyan sanılan) kendi benliğini kaybetme, kral zahard ın düstügü yanlışa düşme diyordu. Belki de zahard artık insan değildir. Soruna cevap verecek bilgi yok sanırım elimizde. Tam bir muamma zahard

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık