Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Ben o yüzden ara vermiştim.Çok basma kalıp ilerliyor diye.
Seri kesinlikle değişti focus olarak ama şu anda hikayedeki 4 farklı motor(itici güç anlamında XD) Baam, Rachel, Wangnan ve Yuri var ve sonunda ana konuya girdik o yüzden sevilecek ve sevilmeyecek tarafları değişti gibi.
Sorular sonuçta seri ve kütüphaneden o yüzden sınavın geçerliliği konusunda şüphe yok ama 7 soru ve 30 dk meselesi biraz sıkıntılı gibi @Daredewill
Gerçi bir tane de benim şaşırtmalı sorumu sormuş.

Söylesinler sana biri gelip ''Sana 7 soru soracağım'' dedikten sonra 7 başlıkta belki de 40 soru sorarsa kim adil olduğunu düşünür ki? :D

Yani dediğim gibi kendine dürüst olmalısın ilk önce :D
Valla ne üni de hocalar öyle senin dediğin gibi düşünmüyor, şıklı yapıyorlar ayrıca sen 5 tanesini yapacaksın. Süre de ek verdim ama bahaneler yani. Söyleseydin boşa uğraşmazdım.

Seri kesinlikle değişti focus olarak ama şu anda hikayedeki 4 farklı motor(itici güç anlamında XD) Baam, Rachel, Wangnan ve Yuri var ve sonunda ana konuya girdik o yüzden sevilecek ve sevilmeyecek tarafları değişti gibi.
Sorular sonuçta seri ve kütüphaneden o yüzden sınavın geçerliliği konusunda şüphe yok ama 7 soru ve 30 dk meselesi biraz sıkıntılı gibi @Daredewill
Gerçi bir tane de benim şaşırtmalı sorumu sormuş.
Ek süre verdim ayrıca 5 tanesini seçip yapacak. Toplamda 15 şık oluyor. Yan çiziyor.

Adildi yahu genel olarak. Hatta bazı sorular kütüphaneye bakanlar için aşırı kekti. Ama bazı zor olan yerleri de vardı. Ama onun için ne dedik @Sir Crocodile daha yeni okudu hafızası tazedir yapar dedik :/
Ha full çekmesini kimse beklemiyor hatta @Daredewill dediği gibi ben de full yapamadım...
Olum ben normal soracak diye şey etmedim. Bölümleri öyle okudum geçtim çoğu yerde bak bazı noktaları bile burada cevapladım kendi de biliyor zaten. Fakat dürüst olmaması hevesimi kaçırdı soruları görünce zaten uğraşasım yazasım gelmedi.
Adam 7 soru soracağım deyip İlk soruda bana 6-7 tane soru yazmış. Bunlara da şık diyor sende gelmişsin adildi diyorsun :D

Orada toplasan 40 soru vardır olmasa da yakındır. :S

Valla ne üni de hocalar öyle senin dediğin gibi düşünmüyor, şıklı yapıyorlar ayrıca sen 5 tanesini yapacaksın. Süre de ek verdim ama bahaneler yani. Söyleseydin boşa uğraşmazdım.
Böyle yapacağını bilseydim yapmayacağım derdim zaten emin ol. Senin söylediğin şey 7 soru soracağım idi 40 soru soracağım değildi. :D

Ben burada üniversite sınavına girmiyorum yani o dönemleri çoktan geçtim. :D

Olum ben normal soracak diye şey etmedim. Bölümleri öyle okudum geçtim çoğu yerde bak bazı noktaları bile burada cevapladım kendi de biliyor zaten. Fakat dürüst olmaması hevesimi kaçırdı soruları görünce zaten uğraşasım yazasım gelmedi.
Adam 7 soru soracağım deyip İlk soruda bana 6-7 tane soru yazmış. Bunlara da şık diyor sende gelmişsin adildi diyorsun :D

Orada toplasan 40 soru vardır olmasa da yakındır. :S

Böyle yapacağını bilseydim yapmayacağım derdim zaten emin ol. Senin söylediğin şey 7 soru soracağım idi 40 soru soracağım değildi. :D

Ben burada üniversite sınavına girmiyorum yani o dönemleri çoktan geçtim. :D
Üni sınavı değil, üni de herhangi bir sınav, fark etmez aslında lisede ilkokulda da böyle yapılıyor. Bilmediğin için cevapları ne yapsam yaranamazdım, boşa uğraşmışım. Kendince böyle anlaşmadıydık diye bir çıkış yolu bulurdun nasıl olsa. Cevap vermediğin sürece istediğin kadar biliyordum diye iddia edebilirsin, ben sana ek süre vereceğim dedim yapmak yerine sürekli itiraz ettin. Vakit yine boşa geçti. İlk soru biraz uzun olabilir ama sen zaten 7 tane değil 5 tanesini yapacaktın.

Üni sınavı değil, üni de herhangi bir sınav, fark etmez aslında lisede ilkokulda da böyle yapılıyor. Bilmediğin için cevapları ne yapsam yaranamazdım, boşa uğraşmışım. Kendince böyle anlaşmadıydık diye bir çıkış yolu bulurdun nasıl olsa. Cevap vermediğin sürece istediğin kadar biliyordum diye iddia edebilirsin, ben sana ek süre vereceğim dedim yapmak yerine sürekli itiraz ettin. Vakit yine boşa geçti. İlk soru biraz uzun olabilir ama sen zaten 7 tane değil 5 tanesini yapacaktın.
Alakası yok ben istediğim için senin burada bana sorduğun soruları cevaplıyordum, eğleniyorduk takılıyorduk vb.
Sen bana 7 soru soracağım dedin. Burada sorduğun sorular nasıldı? Tek. Soruyordun cevabını alıyordun bir sorum var mıydı? Fakat sen bir sorunun içine 7 soru sorarsan ben senin bu konuda dürüst olmadığını söylerim ister kabul et ister etme. Şık deyip işin içinden sıyrılıyorsun, bunlar şık değil bir soru şıkkın ne demek olduğunu sana özelden yazdım.

Yahu bilmiyorum sen öyle kabul et ve kendine bu konuda dürüst olmamaya devam et. Yapmama nedenimi de sana söyledim istediğin gibi düşünebilirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık