Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Çoğu önemsiz şeyler de maksat bilgi birikimimizi artırmak. Enne'nin annesini çok merak ediyorum, prenses olayına karşıymış ama sonradan Gustang ile arası da açılmış. İki aile arasında evlilikler yasaklanmış. Gustang onu baya kıskanıyormuş tabi yetenek olarak. Gustang kafayı bu kadın yüzünden mi taktı Zahard'a yoksa öncesinden mi bilinmez.
Gustang garip ya Zahard'a prenseslerin kanını taşıması olayını sunan da kendisi imiş. Düşünce bu adamın neler çevirdiğini anlayamıyor insan :/

Aynen ben de bildiğimden acaba yenilerin ilklerinden mi acaba derken epey bir düşündüm. Ama ne yaptım buldum tabii ki :D Ama tabii wikiye herkes bilgi girebildiğinden ne kadar doğru bilmiyorum :/

https://towerofgod.fandom.com/wiki/Arie_Horn_Zahard
Ben de zaten cevabımı yazarken baktım wiki ye,ölmemiş bile kayıpmış :D Ben ilk okurken bilmiyordum SUI'nin bloglarını sonra da bölüm bölüm okuyup bloglarla beraber gideyim dedim ama seri o kadar sarıyor ki komple blog okumayı bırakıp merak ettiğim konularda wiki'ye baktım :D Neyse zaten okuyacak bir şey kalmadı şu sıralarda Webtoon da sevdiğim bir kaç seri de ya bitti ya da araya girdi.Artık 3. ye okurken blogları da okurum :D

@Sir Crocodile Bir de kütüphanedeki eski çevirilere fazla takılmış, kendi sınavından 100 alamıyormuş aslında. Belki içini rahatlatır biraz.
Let the fight begin.

Ben de zaten cevabımı yazarken baktım wiki ye,ölmemiş bile kayıpmış :D Ben ilk okurken bilmiyordum SUI'nin bloglarını sonra da bölüm bölüm okuyup bloglarla beraber gideyim dedim ama seri o kadar sarıyor ki komple blog okumayı bırakıp merak ettiğim konularda wiki'ye baktım :D Neyse zaten okuyacak bir şey kalmadı şu sıralarda Webtoon da sevdiğim bir kaç seri de ya bitti ya da araya girdi.Artık 3. ye okurken blogları da okurum :D
Bu seriyi ne kadar okursan oku insan unutuyor, sanırım baştan okurken her hafta tek bölüm okuyup üstüne tartışmadığımız için öyle oldu. İnsan peş peşe de okuyor, yazıları es geçiyor ister istemez.

Sen bana soru ver dedin ben de biraz detay olsun dedim. Ne bileyim iddaa var, süreli sınav yapıyorsun falan :D
3 ay ara kesin olacak mı? Daha doğrusu arada ön gösterim gelirken erken başlama ihtimali var mı?

7 soru soracağım deyip 45 soru sordu lan adam bana. Bir de diyor ki sana kızdım :D @Daredewill Kızması gereken benim orada :/
Yahu ben Roc ve elodin'e attım bana sen ne yaptın böyle 7 soru olmaz demediler. Biraz zor fazla kütüphane dediler.
100 almama durumu şöyle prenses sorusunda güncelleme olmuş, 2 cevabı da doğru kabul ederdim onu açıkladım sıkıntı yok, senin okuduğun ve bölüm altı yazısında benim bildiğim cevap doğru, Türkçe okursan yani.

Ayrıca o sınavdan ben değil kimse 100 alamaz, bana da 1 ay sonra yap alamam yani unuturum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık