Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Bak 7 soru soracam demiş ya 1 soru içine 3-4 tane daha soru sormuş :D
Toplam da 20 küsür soru sormuş ve 30 dk diyor bana. Yazman 30 dk'dan fazla sürer bırak düşünmeyi :D
Yahu ne ağladın sen, şıklar kolay hem seni düşündüm. Seri uzun her şeyden sordum. Süre uzun sürsün tamam, 30 dk da yapabildiğini at sonra da 10 dk ek süre vereceğim.

5) a) Toplam kuralsız sayısı nedir? Kuledeki tek S+ silahın adı nedir, sahibi kimdir?

b)Urek Mazino kuleyi kaç yılda tırmandı? Ortalama bir high ranker kaç bang kontrol edebilir?

c) Silahların seviyelerini ya da kullanıcılarını yazınız, boşlukları doldurunuz.

Adori Zahard:---------,----------
Yeşil Nisan normalde:------------, ateşlendiğinde:-------
Siyah mart türü:------, kullanıcısı

Misal bu soru şimdi çok mu uzun sürer. Bilen için 2 dk en fazla.

Yahu ne ağladın sen, şıklar kolay hem seni düşündüm. Seri uzun her şeyden sordum. Süre uzun sürsün tamam, 30 dk da yapabildiğini at sonra da 10 dk ek süre vereceğim.
Olum 7 soru soracağım demişsin. Dürüst ol kendine bak bana karşı değil üyeler de baksın aha sorular :D

1)a)Fug'un kaç tane avcısı var? Kaçı aktif, avcılar kaç gruba ayrılır? Fug'un sahip olduğu katları yazınız?
b)Liderleri kimdir, kısaca gücünü pozisyonu açıklayınız?

c)Şimdiye kadar kaç tane avcı gördük, kaç tane adayı gördük, isimlerini yazınız?

2)a)Atölye nedir kısaca açıklayınız. Kulenin neresinde bulunur? Kaç tane merkezi vardır? Şuana kadar gördüğümüz bir merkezi var mı, varsa kaçıncı kattadır?
Atölyenin bilinen diğer adları:-------,--------,----------

b)Atölye içinde kaç rütbe vardır, rütbeleri yazınız ve 2 tanesini açıklayınız.

4 tane great teacher isimleri:-------,----------,--------,----------

c)Atölye de üretilen şeyleri kısaca özetleyiniz. yaşayan ateşlemeli silahlara örnek veriniz? 13 ay serisini kim yaptı?

3) Kulede ilk hayat yaratan kurallı kimdir? Baang - Myun - Soo'yu açıklayınız.

b)Shinsoo Manipülasyonu Tiplerini açıklayınız. Fug'un öğrettiği özel teknik nedir?

c)Shinsoo'nun Kullanıldığı 5 Ana Yolu yazınız? İçlerinden birini açıklayınız, kullanan kişilere örnek veriniz. Quant'ın "Heukrin" tekniği ................. dır.

4)a) İlk Zahard prensesi hangi ailedendir. Her aileden kaç prenses seçiliyor.

b)Vücut güçlendirme tekniğini ilk kullanan kişi kimdir?

c)5 temel pozisyon hariç diğer pozisyonları yazınız. Yu Hansung:----------, Lee roo:-------,
------------: anima, --------: rehber. boşlukları doldurunuz.

5) a) Toplam kuralsız sayısı nedir? Kuledeki tek S+ silahın adı nedir, sahibi kimdir?

b)Urek Mazino kuleyi kaç yılda tırmandı? Ortalama bir high ranker kaç bang kontrol edebilir?

c) Silahların seviyelerini ya da kullanıcılarını yazınız, boşlukları doldurunuz.

Adori Zahard:---------,----------
Yeşil Nisan normalde:------------, ateşlendiğinde:-------
Siyah mart türü:------, kullanıcısı

6)a) Lordlar kimdir, görevleri nelerdir kısaca açıklayınız. Opera nedir, kaç tane vardır, bilinen sahiplerini yazınız.

b)Androssi'nin atölyeden kazandığı silahın adını ve ne işe yaradığını yazınız? Yura Ha'nın çantası aslındanedir? Androssi kaç yaşındadır?

c)Robert Aisand kimdir, görevini kısaca yazınız.

7)a)Zahard imparatorluğunun sahip olmadığı katları ve sahiplerini yazınız. Kanat ağacı üyelerini nasıl seçiyor?

b)Cehennem treni kaçıncı kattan başlayıp kaçıncı katta bitiyor? Garam Zahard'ın önceden sahip olduğu 13 ay serisinin ismi nedir?

c)İsim avı istasyonunda Kaiser'e meydan okumak için koşullar nelerdir? Kaiser'in gerçek adı nedir, pozisyonu nedir?

Burada 7 soru mu var lütfen ya şaka gibisin Selim :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık