Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
bence baam a kim oldugunu söylicek annesini felan baya önemli rolü var enryunun dikeni aslında baam a ait gibi düşünüyorum abi cok yakısıyor dikenle baam şekil

Belki Koon ailesinden biridir.
Mavi saçlar
Maschenny Zahard mıydı, odur bence. Yuri ile acele iddiaya tutuşmuştu yakında olabileceği aklıma gelmişti.

Bu mangaka niye kendi serisinden spoiler veriyor anlamadım.Yok wangnan ölmeden kulenin zirvesine çıkarsa ilginç olur falan.Garip.
Adam gıcık işte ya. Herifin sırf şu huyu yüzünden seriyi tartışmaktan zevk alamıyorum. Şimdiki zaman hikayesine odaklanamıyorum arkadaş. Bin tane bilgi verdi kuralsızlar aile liderleri bilmem ne, şimdi ölüm katında ezikleri okutuyor bize :/

Maschenny Zahard mıydı, odur bence. Yuri ile acele iddiaya tutuşmuştu yakında olabileceği aklıma gelmişti.

Adam gıcık işte ya. Herifin sırf şu huyu yüzünden seriyi tartışmaktan zevk alamıyorum. Şimdiki zaman hikayesine odaklanamıyorum arkadaş. Bin tane bilgi verdi kuralsızlar aile liderleri bilmem ne, şimdi ölüm katında ezikleri okutuyor bize :/
Genel bilgiler verebilir de hikayede teori üretilecek kadar düşünülen şeyleri niye açık açık söylüyor çözemedim.Böyle konuşmalar esere zarar verir.Yapıtı insanların kendi yorumlaması lazım.Herkes kendi anlamlarını çıkaracak yani üzerinden.

Şöyle bir örnek var beğendiğim bence bununla alakalı.Biraz değiştirip yazıyorum.

Eğer Leonardo, Mona Lisa tablosunun altına şöyle yazsaydı ona nasıl değer verebilirdik: “Hanımefendi gülümsüyor çünkü sevgilisinden sakladığı bir sır var.” Bu izleyiciyi gerçeğe zincirlerdi ve ben bunun .....ya olmasını istemiyorum.

Gerçi vakti olmaz ama Oda iyi ki böyle açıklamalar yapmıyor.

Bana kalırsa Tog`un bu kadar popüler olması o kısa bilgiler.

O kadar abartmaya gerekte yok. Bunu One piece`te Arlong arcında Jinbeiden bahsedilmesi gibi düşünün.

Bütün karakterler herşeyiyle açıklamıyor.
Belli bilgiler vererek hem okuyucuyu meraklandırıyor hem de bu bilgiler ışığında güncel fikir yürütmemizi sağlıyor.

Misal Enne Zahard ile Garam arasında nasıl bir ilişki var Enne neden delirdi.
Bu tip bilgileri 43.katta olduğu söylenen Garam zahard`tan öğrenebiliriz.

Seride o kadar bilinmeyen şey var ki bunlar devede kulak.

Bulmaca kulede axis gücünü elde etmiş olabilir. Neden derseniz. Urek yönetim ofisini basıyor benim Bulmaca dövüştüğümü gördünüz mü de beni onun arkasına yazıyorsunuz diyor. Kaybedersin diyorlar ama bu Urek sonuçta Bulmaca'yı takip edip gelmiş ve tanışma ihtimalleri yüksek, kule dışında belki eskiden vs atıyorlardı. Phanta kulede axis olmuş olabilir gibi geliyor bana, ne diyorsunuz?

Bulmaca kulede axis gücünü elde etmiş olabilir. Neden derseniz. Urek yönetim ofisini basıyor benim Bulmaca dövüştüğümü gördünüz mü de beni onun arkasına yazıyorsunuz diyor. Kaybedersin diyorlar ama bu Urek sonuçta Bulmaca'yı takip edip gelmiş ve tanışma ihtimalleri yüksek, kule dışında belki eskiden vs atıyorlardı. Phanta kulede axis olmuş olabilir gibi geliyor bana, ne diyorsunuz?
Axis olduğundan haberide olmayabilir.
Veya ondan eğitim aldığı palavradır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık