Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Enryu bence tartışmasız ya, hani Bulmaca mı o mu diye kule halkı düşünüyorsa arada fark vardır. Bulmaca ile eş tutmuyorum ama Kule idarecileri direkt Zahard'dan üstün buldularsa fark açıktır. Gardiyan indirmiş. Hem onu Urek gibi kulede göreceğimizi sanmıyorum.
Enryuu bence kesinlikle Zahard ve Urek'ten güçlü.
Gardiyan konusunda eyvallah haklısın ama bu durum şu durumu doğuruyor bana göre. 43. kattaki Shinsoo ile 134. kattaki Shinsoo miktarı bir değil. Şimdi diyebilir miyiz ki şu an Zahard 43. kattaki gardiyan yaşasa öldüremezdi?

Gardiyan konusunda eyvallah haklısın ama bu durum şu durumu doğuruyor bana göre. 43. kattaki Shinsoo ile 134. kattaki Shinsoo miktarı bir değil. Şimdi diyebilir miyiz ki şu an Zahard 43. kattaki gardiyan yaşasa öldüremezdi?
Ama birisi bu katları çıkarak ve Gardiyanlar ile yaptığı anlaşmalar ile güçlü oldu. Diğer direk Gardiyan öldürdü. Aradaki fark ortada. Ayrıca adam nasıl biriyse Phantamium ile bile kıyaslanıyor. Oysa ki Phantamium Zahard'ın sarayını basıp herkesi öldürüyor. Zahard belki karşısına bile çıkamadı. Yani kimse Zahard ile Phantamium'u kıyaslamıyor. Enryuu ise kıyaslanıyor.

Ama birisi bu katları çıkarak ve Gardiyanlar ile yaptığı anlaşmalar ile güçlü oldu. Diğer direk Gardiyan öldürdü. Aradaki fark ortada. Ayrıca adam nasıl biriyse Phantamium ile bile kıyaslanıyor. Oysa ki Phantamium Zahard'ın sarayını basıp herkesi öldürüyor. Zahard belki karşısına bile çıkamadı. Yani kimse Zahard ile Phantamium'u kıyaslamıyor. Enryuu ise kıyaslanıyor.
Gardiyan meselesinde anlaşma olduğu doğru fakat Zahard'da kuralsızlardan biri olduğu için tam olarak görmeden güç seviyesinde onu geri plana atmayı uygun bulmuyorum. Kaldı ki kanını taşıyan prenseslerin de ne denli güçlü olduğu su götürmez gerçeklerden. Phantamium ise evreni yok edebilecek bir güç fakat neden sarayı bastı? Herkesi öldürüp neden Yuri'yi sağ bıraktı veyahut neden Zahard'ı yok edemedi/etmedi gibi faktörler meydana geliyor. Bekleyip görmekten başka çare kalmıyor şu an için.

Gardiyan meselesinde anlaşma olduğu doğru fakat Zahard'da kuralsızlardan biri olduğu için tam olarak görmeden güç seviyesinde onu geri plana atmayı uygun bulmuyorum. Kaldı ki kanını taşıyan prenseslerin de ne denli güçlü olduğu su götürmez gerçeklerden. Phantamium ise evreni yok edebilecek bir güç fakat neden kuleyi bastı? Herkesi öldürüp neden Yuri sağ bıraktı veyahut neden Zahard'ı yok edemedi gibi faktörler meydana geliyor. Bekleyip görmekten başka çare kalmıyor şu an için.
Öyle. Aslında beklenti meselesi. Ama ben Enryuu'nun kesinlikle daha güçlü olduğunu düşünüyorum.

Enryu bence tartışmasız ya, hani Bulmaca mı o mu diye kule halkı düşünüyorsa arada fark vardır. Bulmaca ile eş tutmuyorum ama Kule idarecileri direkt Zahard'dan üstün buldularsa fark açıktır. Gardiyan indirmiş. Hem onu Urek gibi kulede göreceğimizi sanmıyorum.
Eryu icin arasira gorulecek karakter deniliyordu kule icinde ama yanlisim yoksa savastan cok bir-iki afilli laf soyletmek icin gosteribilir

Öyle. Aslında beklenti meselesi. Ama ben Enryuu'nun kesinlikle daha güçlü olduğunu düşünüyorum.
Öyle tabii ben birazda WG gibi düşünüyorum Zahard ve kuleyi. Belirli bir süredir de yıkılmaması biraz beklentimi artırdı Zahard'a karşı. Ha diyor muyum Enryu güçsüz, elbette değil. Aradıkları bir şey veya beklemek için sebepleri olduğunu düşünüyorum. Bunu 12 ay serisi ve anahtar olarak düşünebiliriz belkide :)

Öyle tabii ben birazda WG gibi düşünüyorum Zahard ve kuleyi. Belirli bir süredir de yıkılmaması biraz beklentimi artırdı Zahard'a karşı. Ha diyor muyum Enryu güçsüz, elbette değil. Aradıkları bir şey veya beklemek için sebepleri olduğunu düşünüyorum. Bunu 12 ay serisi ve anahtar olarak düşünebiliriz belkide :)
Enryuu'nun felan öyle bir amacı var mı bu önemli. Urek'in bile böyle bir amacı yok gibi duruyor. Bence WG ile bir değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık