Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
nasıl 2. 3. vs. katlarda yöneticiler belirliyorsa her şeyi bu 134. kat içinde geçerli orayı da fethetmiş zahard.
ve her katın aşılması için bir oyun var. 134. içinde oyun belli 13 ay seriisini ve anahtarları bul.

gardiyan ilk defa fethetme sırasında test yapıyor gibi duruyor sonrası orayı fethedenin sorumluluğu üst kata geçmek için
test anahtarı bul üst kata cık diyorsa ozaman mantıklı. onun dişında hiç bişe mantıkı olmuyor cumku kuralsızlar direk teste girebilir

şimdi urek 134. kata cıkıp gardiyanın kendınden testi alıp 135 gecemezmi?
Bu anahtar konusu çok kafa karıştırıcı. O panelde yazana bakarsak anahtarın kulenin giriş kapısını (Baam'ın girdiği kapı) bile açabildiğini anlıyorum ben. Ondan dolayı Zahard bir şekilde gardiyanın aklını çelip (korkutup) tamamen katı kilitleyen bir anahtar almış da olabilir. O konunun biraz netleşmesi gerek bence.
Eğer öyle değilse ben o testi çok merak ediyorum ne Urek ne de Zahard geçebilmiş gibi :D

Urek Zahard' tan güçlü bile olabilir beyler. Zahard güçlü olsa bile arada Zahard'ın kesin yenebileceği kadar fazla bir fark yoktur diye düşünüyorum.

Sanmıyorum Zahard en son ne zaman aktif olmuş ki görmeden seviyesini ölçebilelim.
Enryu bile belki diyorum hatta.
Enryu bence tartışmasız ya, hani Bulmaca mı o mu diye kule halkı düşünüyorsa arada fark vardır. Bulmaca ile eş tutmuyorum ama Kule idarecileri direkt Zahard'dan üstün buldularsa fark açıktır. Gardiyan indirmiş. Hem onu Urek gibi kulede göreceğimizi sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık