Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
olabilir hem yaşlı birisi çıkarsa aile soy muhabbeti de olmaz bende.
ama çok çocuksu tavırları ve görünüşü var elbette bu evrende ölümsüzlük var filan ama o görünüşteki biri nasıl yaşlı çıkacak tabii tipide değiştirmiş olabilir.
Shinso ile yaslanilmiyoe gibi bir şey vardı. Yuri 300 yılda tırmanmış kuleyi. En az 300 yaşında yani. Gözüküyor mu o kadar?

ee o zaman ne anlamı var mağarada asırlardır kalmasının veya seriye ne katkısı var 13 yaşındaki bir velettin asırlardır sıkışması bir mağarada.
hiç, süs diye :D
Yalnızlığı çok iyi biliyor. Ettiği bir söz var bunu herkesin söyleyebileceğini sanmıyorum. Sosyal biri değil. Ama söylediği söz varya hani o an gercek güzelliğin yaşayan bir canlı olduğunu anladım felan diyordu, Rachel çıktığı ara.

Mukade

Baam kendini mağaraya koyan kişiden bahsetmişti bence o kişi öyle sıradan biri olamaz ha tabi illa kuleden bir kuralsızdır demiyorum ama sui baamın farklı bir yerden geldiğini söylemişti ve baamın kendini bulma yolculuğunun bununla alakalı olabilir bence baam özel bir yer veya soydan gelen doğuştan üstün yeteneklerle doğmuş bir çocuk fakat kaldığı mağaradaki zahard sembolü zahardın bahsedilen 'gerçek prens' muhabbetini akla getirmiyor değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık