Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116

Muzenon

Phantaminum'un söylemiş olabileceği de teoriler arasında var..

hic karsilasmadigimiz icin pek inanasim gelmiyor acikcasi.. elodinin dedigi gibi, buyuk ihtimal repelista gibi gorunuyor. ayrica neden yuriye soylesin ki, amaci ne ? prenses bile bilebiliyorsa, zahard neden bilmesin, kulenin krali degil mi ? inactive olmasinda bir gizem olabilir. olum katinda cogu seye yanit bulabilecegiz gibi

hic karsilasmadigimiz icin pek inanasim gelmiyor acikcasi.. elodinin dedigi gibi, buyuk ihtimal repelista gibi gorunuyor. ayrica neden yuriye soylesin ki, amaci ne ? prenses bile bilebiliyorsa, zahard neden bilmesin, kulenin krali degil mi ? inactive olmasinda bir gizem olabilir. olum katinda cogu seye yanit bulabilecegiz gibi
Zahard'ın kulesini bastığında Yuri ile karşılaşıp öldürmediği için olabileceği düşünülüyor, Repelista'da olabilir.. Tesadüf olmadığı kesin ama bana kalırsa Siu'nun olay örgüsünü kuramamasından kaynaklı daha sonraları bir yere bağlanabilir.. İlk sezon zaten kalite olarak bir giriş için yeterli değildi, farklılaşmaya 2. sezondan sonra başladı..

Eurasia Ailesinin bir dalından, SIU bir sürü yan karakter yarattı iyi güzel de ekran süresi vermiyor hiç. Ne anlamı kaldı böyle olunca?
bak mavi kafaya adam işi biliyor, sülük gibi yapıştı baama, bizim ki anca uyusun. :(

bence çizer bu ölüm katından sonra aşırı baamcılığı bırakıp diğer karakterlerle de ilgilenecek, onlara değinecek.
Yoksa anakın filan görünmemesi içler acısı. Ama dediğim gibi şu arc bitsin gereğini yapacaktır.

Ne olacak yani kulenin 100. katında hala Rachel kaçıp baam kovalacak mı :D

şu arc bitsin anaklar, laureler kopacak.

bak mavi kafaya adam işi biliyor, sülük gibi yapıştı baama, bizim ki anca uyusun. :(

bence çizer bu ölüm katından sonra aşırı baamcılığı bırakıp diğer karakterlerle de ilgilenecek, onlara değinecek.
Yoksa anakın filan görünmemesi içler acısı. Ama dediğim gibi şu arc bitsin gereğini yapacaktır.

Ne olacak yani kulenin 100. katında hala Rachel kaçıp baam kovalacak mı :D

şu arc bitsin anaklar, laureler kopacak.
Laure, Novick, Leeso'nun falan yokluğu bir yere kadar tolere edilebilir de Anak ilk sezonda ana karakterlerdendi bildiğin. Şimdi Ölüm Katına gidilirken niye gelmiyor, ben zaten daha önce oradaydım, Garam'ı özledim falan demesini bekliyor insan. Hiç olmadı bir şeyler söyleseydi bari.
Zahard'dan intikam alıcam diye çıktı yola ama gelişme sıfır, Wangnan'nın o güçsüz haliyle başarma ihtimali daha fazla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık