Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Laure, Novick, Leeso'nun falan yokluğu bir yere kadar tolere edilebilir de Anak ilk sezonda ana karakterlerdendi bildiğin. Şimdi Ölüm Katına gidilirken niye gelmiyor, ben zaten daha önce oradaydım, Garam'ı özledim falan demesini bekliyor insan. Hiç olmadı bir şeyler söyleseydi bari.
Zahard'dan intikam alıcam diye çıktı yola ama gelişme sıfır, Wangnan'nın o güçsüz haliyle başarma ihtimali daha fazla.
buna tek kelime edemem.
Anak meselesi fail burada olması gereken mutlak karakter ama yok.

lakin aklıma sadece çizerin, Evan-anak buluşmasını başka bir bahara atmak istediği geliyor. anak-evan ilişkisinden güzel şeyler çıkacaktır diye umut ediyorum.

benim asıl korkum 3. sezon deyip yine onlarca karakter gösterip bunlar bu sezonun göz bebeği derse o zaman ne yapacaz :D

anak ve androssinin ayrılmaması lazımdı. cidden en sağlam temelli karakter şuanlık anak geçmişi ile filan ama bakalım. harcaması söz konusu dahi olamaz bu karakteri

buna tek kelime edemem.

lakin aklıma sadece çizerin, Evan-anak buluşmasını başka bir bahara atmak istediği geliyor. anak-evan ilişkisinden güzel şeyler çıkacaktır diye umut ediyorum.

benim asıl korkum 3. sezon deyip yine onlarca karakter gösterip bunlar bu sezonun göz bebeği derse o zaman ne yapacaz :D

anak ve androssinin ayrılmaması lazımdı. cidden en sağlam temelli karakter şuanlık anak geçmişi ile filan ama bakalım. harcaması söz konusu dahi olamaz bu karakteri
Anak'ı prenses arcına saklıyor bu ikiz prenseslerde Anak'ın peşindeydi.. Prenses arcına kadar kimlerin sağ kalacağına bağlı bir kaç kişiyi mefta ederse bir tane sağlam grup için gerekli elemanlar kalır sonra o ekiple tırmanılır.. Ondan sonra da yan karakterler üzerinde durulur.. Yoksa Siu'nun hepsine yer ayırması imkan dahilinde değil, özel olanlar Koon-Maria ilişkisi ve Anak'ın hayatı..

buna tek kelime edemem.

İki sezon karakterleri biraz mecburiydi. Yani ilk sezondaki karakterlerin çoğu önemli seri için. ikinci sezondakilerse her an işi bitince seriden ölerek çıkartılabilecek karakterler. İlk sezonki karakterler büyük ihtimal Baam Zahard'ın karşısına dikildiğinde 10 aile liderlerinin karşısına dikilecek karakterler olarak çıkabilir karşımıza. Muhtemelen de öyle olacaktır. Yani ben öyle umuyorum. :D

Muzenon

belki de oyle olmayabilir cunku siu gizeme cok onem veriyor manhwanin isleyisi bu ve bizi konusturan da gizem. bence bazi karakterlere hic deginmeyebilir de

İki sezon karakterleri biraz mecburiydi. Yani ilk sezondaki karakterlerin çoğu önemli seri için. ikinci sezondakilerse her an işi bitince seriden ölerek çıkartılabilecek karakterler. İlk sezonki karakterler büyük ihtimal Baam Zahard'ın karşısına dikildiğinde 10 aile liderlerinin karşısına dikilecek karakterler olarak çıkabilir karşımıza. Muhtemelen de öyle olacaktır. Yani ben öyle umuyorum. :D
Ran hariç de. Reis olmazsa, olmaz.
Birde hockney hem karakter hemde görünüş anlamında güzel karakter. Bu hayattan bezmiş arkadaşı biizm gruba monte etmeli çizer. :D
ah birde İnıeta vardı lanet çizer harcayacak başka adam bulamadı :(

İlk sezondaki diğer karakterlere ne oldu hakkında bilgi var mı ?
Kanatlı zıpkıncı, animaya benzer gücü olan kız, ateşli silahı olan eleman falan.

İlk sezondaki diğer karakterlere ne oldu hakkında bilgi var mı ?
Kanatlı zıpkıncı, animaya benzer gücü olan kız, ateşli silahı olan eleman falan.
İleride karşımıza çıkabilirler belki. Çok karakter olduğundan önemsiz karakterlerin üzerinde durmuyor. Muhtemelen bu kadar hızlı tırmanmaya güçleri yetmemiştir belki shinsoo yoğunluğu fazla geldi ve takımdan ayrıldılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık