Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Haoqinle dövüşürken gökten zembille shinso yağdıran Baam, utanmasa Dumas'a bang yapıp saldıracak. Sanki kurallı dövüşü izliyoruz. Thorn'u açıp kapıyor ama ne işe yaradığını bilmiyoruz. Siu da daha anlamadı sanırım Thorn'un ne işe yaradığını.
Dumas baya güçlü bir HR ki Jinsung Ha ve Yama ile tek başına dövüşüyordu. Malesef bizimki daha o seviyede değil. White ile dövüş anlık bir şeydi ve kendisi de bunu doğrulamıştı. Bam her şeyi aynı anda kontrol edemiyor henüz.

Dumas vs bizim trio dövüşü HR ların ne seviyede olduklarını açıkça gösterdi.Şunu daha önce gösterip, güç dengelerinin içine etmeyeydi daha iyiydi.

O değil de, Khun öldü mü yoksa gerçekten?

Son düzenleme:
Dumas baya güçlü bir HR ki Jinsung Ha ve Yama ile tek başına dövüşüyordu. Malesef bizimki daha o seviyede değil. White ile dövüş anlık bir şeydi ve kendisi de bunu doğrulamıştı. Bam her şeyi aynı anda kontrol edemiyor henüz.

Dumas vs bizim trio dövüşü HR ların ne seviyede olduklarını açıkça gösterdi.Şunu daha önce gösterip, güç dengelerinin içine etmeyeydi daha iyiydi.

Khun ölebilir mi kral sence?? Tek bölümlük gaz verdi o kadar.

Ben daha çok orada şuna takıldım: Haoqin'in Prens ve Akraptor'u öldürdüğünü düşündüğünde patlamış ve kendi gücünü göstermişti. Şimdi takımı ölümüne yaralı ve hala orblarla uğraşıyor. Bana kalırsa da Dumas gibi birine gücünün yetmesi için çok erken. Adam kuklasıyla Trau'nun canavarları doğradı biçti. Gel gelelim erkense biz neden böyle bir versus içindeyiz anlamak mümkün değil yazarımızı. Baam'ın sürekli yenemeyeceği kişilerle kapışması yerine kendi denginde biriyle güzel bir vs atması ya da artık ekibin bir eğitim yapması daha mantıklı olur. Güç dengeleri havada uçuşuyor böyle olunca. Yani şu an Baam iki bölüme Dumas'ı yenebilir ya da tam tersi bir alt dal aile liderinden dayak yiyebilir gibi bir hava var. Bir yere koymak mümkün değil. Çünkü güçler havadan sallama geliyor ana karaktere.

Evet yazarın ufak bir tatile ihtiyacı var gibi duruyor. Biraz düşünsün taşınsın, içine ettiği dengeleri nasıl düzeltebilirim diye bir kafa yorsun gerçekten. Prenses arc olacak diye düşünürken olaylar nerelere evrildi. Evrilmesinde tabi ki sorun yoktu ama bu şekilde olmamalıydı. Khun kalkıp diğer bölüm HR alsa kimse şaşırmayacak gibi bir duruma geldik.

Baam Gustang tarafından eğitilip Enne'yi kurtarmaya gönderilecek senaryosu işleyebilir. Enne çok büyük bir güç çünkü bir sonraki archın konusu da belli olmuş olur. Bu arada Fug'un o kadar savaş alanına gelip Baam'ı düşmana teslim etmesi de ironik. Koon ile Rak muhtemelen ölmediler ama sınırları buymuş diyerek senaryoya daha farklı bir şekilde dahil olabilirler. Bu kısım umarım dönüm noktası olur da saçmalık görmeyiz belki daha fazla. Baam Gustang'dan eğitim alırsa gücünün de bir mantığı olur en azından. Arkadaşlarının iyileşmesi ve eğitim karşılığında Enne'nin kurtarılması pazarlığı güzel olur. Biraz mantıklı ilerlesin artık şu seri.

Yine her yerden karakter fışkırıyor. Zahard'a benzeyen boss karakteri savaşa dahil oldu.

5-10 bölüm birikmişti. Khun'un öldüğünü duyunca sevinip okudum. Geri geleceği çok belli.

Seriden daha da nefret ettim son okuduğum bölümlerle. Rak güçlü high ranker eziyor. Khun dumas'a tek atıyor. Baam yine güçlerinin %90'ını unutup "bu adamı yenemiyorum yeni bişey lazım" konuşması yapıyor.

Bu seri artık düzelmez. Bırakmıştım khun öldü denince bi umutla inanıp okudum. Yazık oldu potansiyeli vardı serinin.

5-10 bölüm birikmişti. Khun'un öldüğünü duyunca sevinip okudum. Geri geleceği çok belli.

Seriden daha da nefret ettim son okuduğum bölümlerle. Rak güçlü high ranker eziyor. Khun dumas'a tek atıyor. Baam yine güçlerinin %90'ını unutup "bu adamı yenemiyorum yeni bişey lazım" konuşması yapıyor.

Bu seri artık düzelmez. Bırakmıştım khun öldü denince bi umutla inanıp okudum. Yazık oldu potansiyeli vardı serinin.
Aile Liderlerini güzel işleyemedi. Heyecan sıfır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık