Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Çok büyük bir evren yarattı, belli ki batırmış.

İlk bölümdeki simgelerden teorilerin yazıldığını hatırlıyorum. Nereden nereye işte.

5-10 bölüm birikmişti. Khun'un öldüğünü duyunca sevinip okudum. Geri geleceği çok belli.

Seriden daha da nefret ettim son okuduğum bölümlerle. Rak güçlü high ranker eziyor. Khun dumas'a tek atıyor. Baam yine güçlerinin %90'ını unutup "bu adamı yenemiyorum yeni bişey lazım" konuşması yapıyor.

Bu seri artık düzelmez. Bırakmıştım khun öldü denince bi umutla inanıp okudum. Yazık oldu potansiyeli vardı serinin.
Khun'un öldüğüne nasıl inandın? ben ordayım hala. TOG'un düzelmeyeceği kesin zaten burdan kimse çeviremez daha S1-S2 peak kalanı normal webtoon seviyesi oldu.

Kuralsızdan herkes bir parça koparmak istediğinden rahatça tırmanamıyorlar kuleyi. Kaç bölümdür tırmanmıyorlar da zaten. Aile liderleri de çok erken girdi konuya bence. Baam’ın en azından ilk 50’ye girmesi gerekliydi bunlarla dövüşebilmesi için. Yazar muhtemelen bunda bocalıyor. Ayrıyeten khon ve rak sevilen karakterler. Popülerliği de düşünerek ona göre çiziyor gibi yazar. Ancak ne kadar heyecan kalmasa da bazı mantıksızlıklar olsa da potansiyel olarak şu anlık webtoonlarda bundan daha iyi bir seri yok. Sabretmek lazım. Sıktıysa biraz ara vermek iyi olabilir.

Khun'un öldüğüne nasıl inandın? ben ordayım hala. TOG'un düzelmeyeceği kesin zaten burdan kimse çeviremez daha S1-S2 peak kalanı normal webtoon seviyesi oldu.
5-10 bölüm biriktiği için düzgün işlenmiş olabilir diye düşündüm. Balıktan şüpheleniyordum.
Kalıcı ölmediği belli. Okuyunca gördüm. Sanki garantiymiş gibi bi yorum görünce sevinmiştim.

Aile reislerini öyle sıradan hale getirdi ki 10 bölüm sonra seri bitse şaşırmam ben. Baam bugüne kadar emip de unuttuğu güçleri hatırlasa traumerei'ye tek atacak zaten. Kim ölse şaşırmam bu yüzden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık