Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

TUS evreninde başka kulelerin de varlığını göz önüne alırsak, her kule kendi Baam'ına sahip vs. diye o bahsettiğin serilerden çok da farklı olmayan bir kapanış kurgusu var demektir.

Tus evreni diğer serilere göre biraz daha derinlemesine işleyen evrenleri içeriyor sanki. Yani şu Tog'un 1- 2-3 sezonu açıkçası çok iyi işlendi. Bu kaliteye yakın çok webtoon yok. İlk çıkanların bazıları bu kaliteye yakındı Black Haze, Magician mesela. Şimdiki Webtoonlar böyle değil. Ya reenkarnasyon ya da başka bir dünyada yeniden doğdum sistem temalı birbirinin taklidi. Bu da bozulmaya başlayınca haliyle okuyacak bir şey bulamıyoruz artık.

Tus evreni diğer serilere göre biraz daha derinlemesine işleyen evrenleri içeriyor sanki. Yani şu Tog'un 1- 2-3 sezonu açıkçası çok iyi işlendi. Bu kaliteye yakın çok webtoon yok. İlk çıkanların bazıları bu kaliteye yakındı Black Haze, Magician mesela. Şimdiki Webtoonlar böyle değil. Ya reenkarnasyon ya da başka bir dünyada yeniden doğdum sistem temalı birbirinin taklidi. Bu da bozulmaya başlayınca haliyle okuyacak bir şey bulamıyoruz artık.
ToG'un güncel hali için yazmıştım. Geçmişte yaptığı world building'in ekmeğini yiyor hala. Bir de karakterizasyon olarak kısmen çoğundan iyi. Fakat grafik negatif eğimli ve bu da okuyucuyu endişelendiriyor, normal olarak.
Güncel manhwa/webtoonların çok çok büyük kısmı çerezlik bile denmeyecek birbirinin kopyası, fikir üzerine inşa edilmiş ucuz fantazi ürünleri. ToG asla onlar kadar kötü durumda olmayacak ama düşünülenden çok daha kötüye gidiyor. Bu da sahip olduğu potansiyeli harcamasıyla alakalı, maalesef.

Bir tane çizimli seriden yüzümüz gülemeyecek mi arkadaş? Kaç bölümdür açıp bakma isteğim bile yok. 2. Sezon ne güzeldi be.

Hugo'nun savaşları Baam'ın savaşlarından daha zevkli geçiyor bunu fark ettim. Baam 3 4 archtır aynı teknikleri ve dövüş stilini kullanıyor. Şu yaptığı küreler dışında dövüş stilinde hiçbir değişiklik yok. Hatta 2. sezonda avcı adayı olarak gördüğümüz ilk kısımda çok daha iyiydi diyebilirim.

Hugo'nun savaşları Baam'ın savaşlarından daha zevkli geçiyor bunu fark ettim. Baam 3 4 archtır aynı teknikleri ve dövüş stilini kullanıyor. Şu yaptığı küreler dışında dövüş stilinde hiçbir değişiklik yok. Hatta 2. sezonda avcı adayı olarak gördüğümüz ilk kısımda çok daha iyiydi diyebilirim.
Evankhell'den o kadar eğitim alıp bir küreyi mi öğrendin yani.

Baam sonunda Leviathan'ı kullandı. Rak da artık yüksek seviyeci alabiliyor Koon'a da bir güç düşünüyordu Siu bence de sonra vazgeçti. Sıra geldi Hugo'ya kapışacaklar mı anlaşacaklar mı bakalım. Genel olarak söylemek gerekirse seri hala ana konuya giremedi Fug ve aileler olmak üzere birçok karakter gördük ama bunların toparlanıp bir yere bağlanması lazım. Oda bunu iyi yapıyor mesela One Piece'deki birçok saçmalığa rağmen. Siu'nun da yapması şart artık gittikçe uzaklaşıyoruz kule meselesinden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 4)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık