Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Luslec: Garnac! Don't attack and stay away from that ship.

Garnac: Understood. Lord Grace.

Urek: As expected of the Tower's official hyenas, not missing a place that reeks of blood. // But if you keep doing that, there's a chance you might become a carcass before getting to eat one.

Garnac: Urek.. Mazino..

Luslec: Step back. Butterfly. // This is the second time im seeing you up close. Urek Mazino.

Urek: Oh, old man. It's been quite a while since the last time you crawled out. // Even without that, i wanted to find you for the baby. You've been hiding well tho, it makes it really difficult to locate you.

Luslec: I haven't really been hiding, but wouldn't it be better to not pay attention to someone's else child?

Urek: A guy wandering without a home because he's afraid of the 10 Family Heads, talking about raising a child is ridiculous - you guys are not qualified to raise a child.

Luslec: I didn't come all the way here to exchange silly jokes. // And besides, we have more homes that you do. // Why did you come here? Urek Mazino, you decided not to get involved in the 'internal affairs' of the Tower. Go and continue looking for a way out of the Tower, as you usually do.

Urek: Hmm.. Well, i did say something like that before. But this time, my thoughts are a bit different. Honestly, i want to oppose this 'fight'. // I don't wish for any of the 10 Family Heads to die, just yet.

Luslec: If you came here because of that.. then it seems like you should first get my permission. Right Mazino?

Urek: Hahaha, what nonsense is that? // Since when was it that i had to seek someone's permission to make a move?

Aile liderleri kulede 134. Katta yaptıkları anlaşma ile ölümsüz oldular. Bu anlaşmaların nasıl işlediğini sınırlarını, hangi liderin ne tarz anlaşma yaptığını bilmiyoruz. Baam kuralsız olmasına rağmen Diken sayesinde öldürebiliyor aile liderlerini. Urek'in böyle bir sınırlaması var mı yok mu bilemiyoruz, muhtemelen olmayabilir. Garam Zahard Urek'ten Zahard'ı öldürmesini istemişti ama Urek yapmak istemediğini söyleyerek reddetmişti. Bilgiler bu konuda net değil bu yüzden, Urek'in Zahard'ı yenip yenemeyeceği de kesin değil.
Anlaşmayı biliyorum ama benim hatırladığım aile liderlerini öldürmek için dikene gerek yoktu kuralsız olmak yeterliydi diye kalmış aklımda..

Kuralsız olmak yeterli gibi bir açıklama hiç hatırlamıyorum. Ki teknik olarak aile liderleri de kuralsız yanılmıyorsam.
Öyle bir açıklama gelmedi benim hatırladığım kadarıyla da, hep Diken'e bağlandı konu, hatta Ölüm Katı arcında admin gücüne sahip Joe ile kapışırken bir tek Baam çevresindeki shinsuiyu Diken sayesinde kontrol ediyordu.

Öyle bir açıklama gelmedi benim hatırladığım kadarıyla da, hep Diken'e bağlandı konu, hatta Ölüm Katı arcında admin gücüne sahip Joe ile kapışırken bir tek Baam çevresindeki shinsuiyu Diken sayesinde kontrol ediyordu.
Evet, hatta dikenle de İsa'yı delen Longinus mızrağına gönderme yapıyor yazar✍
Shinwonryu kontrolünde de bunlar senin zincirlerin olacak gibi bir şey deniyordu, gerçi onu ilk şinsou kullanımında mı demişlerdi, hatırlayamadım:d

Aile lideri öldürmek için kuralsız olmak yeterli olur. Kurallilar anlaşmayla bağlı ama kuralsız adı üstü hiçbir anlaşmaya bağlı değiller, testleri doğrudan kat gardiyanlarından alabiliyorlar. 134.kat ve anlaşmada büyük bir gizem çıkacak. Zahard'i orada durduran şey neydi? 134 kat çıkmaya gücü yetti ama 135e çıkamadı mi ? 135 ve üstü inaktif mi? Yaşayan canlilar yok mu? Zahard öncesi belki çıkan kişiler vardır. Bu kulelerin kurulma amacı da belki içinden çıkmayı başaran kişilerden bir turnuva yapmak bile olabilir. Belki de axisler arası bir yarıştır. Katlarda yaptıkları anlaşmalar sayesinde güzel güçler aldılar ama aynı zamanda kendileri buraya bağımlı hale getirdiler. Nazını ve 10 ailenin dışardan geldiğini biliyoruz. Tog üstüne güzel teoriler dönüyordu aslında. Enryu Melek çıktı efsaneydi. Baam 134 zahard ve sonrasıni aşmayi başarırsa bence hikaye ozaman açılacak ama Siu ömrü veya sağlığı yeter mi bilemiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık