Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

@kekomancer in da dedigi gibi baamın tutsak kaldıgı süre belirsiz ama yine de androssi daha uygun gibi geliyor neredeyse beraber tırmanıyolar kuleyi yuri zaten yapmış yapacagını
Ben yuri'den tarafım..

İlk doğumuna göre düşünsek onbinlerce yıl da olabilir ama ben dirilmesi baya sürdü sanıyordum.Dışarda shinsoo olmadan o kadar genç kalınabiliyor mu?

Yuri’ye kıyasla tabi daha uygun.
Bulunduğu koşulları hatta karakteri bile bilmiyoruz:/
Arlen evladının dirildiği halini görünce koparmıyor muydu her şeyi? Gerçi içindeki karanlığa bakmış da olabilir.

Ey forum ahalisi. En son jing sun ha'yı kurtarmaya gidiyorlardı, kallavan ile kapışacaktı, kedi kız gibi biri felan vardı. Oralarda bırakmıştım. O arc bitti mi ? Kaçıncı sayıydı onu da hatırlamıyorum. Savaş başlamıştı diye hatırlıyorum. Gaza getirdiniz beni :ehe:

Ey forum ahalisi. En son jing sun ha'yı kurtarmaya gidiyorlardı, kallavan ile kapışacaktı, kedi kız gibi biri felan vardı. Oralarda bırakmıştım. O arc bitti mi ? Kaçıncı sayıydı onu da hatırlamıyorum. Savaş başlamıştı diye hatırlıyorum. Gaza getirdiniz beni :ehe:
3. sezonun başından başlaman en doğrusu olacak:D unutmuşsundur zaten çoğu şeyi. Atlaya atlaya bakarsın kaldığın yere gelene kadar.

3. sezonun başından başlaman en doğrusu olacak:D unutmuşsundur zaten çoğu şeyi. Atlaya atlaya bakarsın kaldığın yere gelene kadar.
Arc da baam güzel power up alıyor mu ? Çünkü Kallavan'ı yenecek güç en son yoktu diye hatırlıyorum. Tek elle felan savaşıyordu bu adam en son :ehe: Vallahi gaza getirdiniz , akşama devam edeyim de hangi bölümdü savaşın başladığı onu bi bulmam lazım

Arc da baam güzel power up alıyor mu ? Çünkü Kallavan'ı yenecek güç en son yoktu diye hatırlıyorum. Tek elle felan savaşıyordu bu adam en son :ehe: Vallahi gaza getirdiniz , akşama devam edeyim de hangi bölümdü savaşın başladığı onu bi bulmam lazım
Çok acayip bir savaşa giriyor. Yani ne söylersem spo olacak:D Ama tatmin olmuştum ben okurken.

Bitti. Arc bitti diye gaza geldi zaten millet. Arc ortası biraz sıkmıştı. Sonları iyi. Son bölümle de net olarak bitti arc.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık