Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

bizim master bir planım var dediyse bu noktada kaiser işin neresinde olacak merak ediyorum. prenses olarak seçilip, sürgün edilmişti. trau'nun onu kendi ailesinden görebileceği için şansı çok düşük ama bir yerde kilit rol oynar mı acaba diye de şüphem var.

ha ailesi - khun ailesi - gustang ( rachel faktörüyle katılır) fug - belki atölye'nin yetiştirdiği birileri ve prenseslerin de girişeceği büyük ihtimalle kazananın çıkmayacağı veya çok güçlü ama baam'a özgürlüğü için yol verecek birinin kazanacağı bir arc olur. burada aslında kimin ne kazanacağı değilde zahard'a karşı ve ailelerin birbirilerine karşı kulede kimin değişim istediği, kimin pasifize kaldığını görmemize ön ayak olacak bir arc bekliyor. fug'un antikleri sofia vs. slayer adayını kaybetmek sitemeyeceği için oradan kimler gelebilir ve ne kadar güçlü olabilirler ? bunu da merakla bekliyorum "dowon" pek güçlü gözükmüyor dolayısıyla başka karakter girişleri olur. operalı prensesimiz ve yuri & androssi görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Dowon Lilial ve Kaiser'i üst üste koyar ve patates eder. Yüksek seviyecilerle henüz o seviyeye gelmemiş kurallıları karıştırmayalım. Ancak Dowon gibi yaşlı kişilerden ziyade daha yeni jenerasyonu görürüz bu yapılacak savaşta, kulenin ilerideki potansiyel güçlü hatunları olabilir. Maschenny, Yuri, Androssi ve kuleden gizemli kişiler gibi. Ha ailesine haber gittiğinde Yuri gelmezse saçma olur. Çünkü kendisi Baam'ı korumaktan hüküm giydi, şimdi bir aile lideri Baam'a eş seçiyor bu da Yuri'nin suçundan azad edilmesine vesile olabilir.

Ana aileler olur mu bilmem ama güç kazanmak isteyen yan kollar için bulunmaz nimet. Ayrıca kulede 10 aileden olmayan Davon'un milleti gibi milletler ve bizim uzun kulaklı fenerci gibi para peşinde koşanlar bu yarışmaya yağacak.

Baamın eşi bence androssi olmalı yuri zaten yaşını başını almış tırmanıcağı kadar tırmanmış androssi bence en iyi aday

Baam'ın yaşı da binlerce yıl vardır.
İlk doğumuna göre düşünsek onbinlerce yıl da olabilir ama ben dirilmesi baya sürdü sanıyordum.Dışarda shinsoo olmadan o kadar genç kalınabiliyor mu?

@kekomancer in da dedigi gibi baamın tutsak kaldıgı süre belirsiz ama yine de androssi daha uygun gibi geliyor neredeyse beraber tırmanıyolar kuleyi yuri zaten yapmış yapacagını
Yuri’ye kıyasla tabi daha uygun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık