Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Bölüm adı dark change bir süre buradan devam edecek gibi bence baam ruhların gücünü kullanacak bu da bir değişime sebep olacak baam da

Sondaki shinso küresi Baam'ın verilerin olduğu katta öğrendiği yetenek sanırım. İşler o kadar karıştı ki yine, şimdi Haoqin versusunun sırası mı bilemedim. Ayrıca diken verilerin olduğu katta Baam'ı kurtarmak için kendi biliniciyle hareket ediyor gibiydi. O kısmı açıklasalardı bari. Baam bir şeyler yapıyor power up alıyor ama ne yapıyor bilmeden okuyoruz seriyi.

Baam hem mucizeler yaratabilen kuralsız gücünü hem de içindeki ruhları kullanacak. Hatta yetmeyecek yanındaki hatunu da yutup ekstra güç kazanacak. Tüm bunlara rağmen White'ı bire birde yenmesi olağandışı duruyor tabi. White'ı yenerse saf gücünden ziyade az önce bahsettiğim mucizevi kuralsız gücüyle yenebilir ancak. (İçindeki ruhları çekme, tekrardan White'ın kardeşlerini vücudundan koparma gibi vb...) Ama söylediği bir şey var ki en çok onu sevdim. Bu hastalıklı ilişkiyi bitime zamanı dedi. White uzun süredir saatli bomba gibi geziyordu yanlarında. Çok bile katlandı Baam ona.

Saçmaladı bence. 2 regular dövüşüyor sanki şu çizilen dövüşe bak. Data zahard dövüşünde daha güçlü görünüyordu iki taraf da.

Güçlerinin büyük kısmını henüz kullanmadığı halde bu kadar zorlamasını beklemezdim. İğneyi daha kendine sokmadı, ikinciyi çıkarmadı, siyah mart yoran bişey değil ama kullanmıyor, kendi siyah shinsoo’sunu kullanmıyor.

Eskiden dövüşler daha güzel olurdu simdi ne olduğunu bile anlamıyorum...

Arkadaşların da dediği gibi neden diğer yeteneklerini kullanmıyor? Eğitime girmeden önce belirtilen gücü olduğu ama bunu taşıyacak bir beden gücü olmadığıydı. Şimdi ne değişti anlamadım:bilmem: siyah martı kullan, diken ateşle vs. Bi köpek gücüdür gidiyor, sarmıyor beni baam'ın dövüşleri uzun zamandır.

DragonBall’da bu kadar ışın patlaması yoktu. Hiç bir cacık anlamadım açıkçası. Ne yeteneklerden bir şey anladım ne başka bir şeyden. Sadece son sayfada çiçeğimsi bir teknik yaptı Bam o kadar.

Sokak arasında dövüşseler evde yatan çocuk uyanmaz son saldırıyı saymasak. Sözde top 100’den adam dövüşüyor.

Acaba daha mı az ışın patlasa. Evet görsel güzel ama ben daha çok konuşma metinlerinden olayları takip edebiliyorum. Sadece görsel olsa pek anlaşılmıyor artık.

Jinsung ha'yı kurtarmaya giderken Baam'ın dönüp Haoqin ile vs atması çok saçma değil mi zaten. Siu aradan sonra seriyi unuttu sanırım. Ve hakikaten köpek insan muhabbeti de çok sıktı artık. Seride bir ton güçlü aile, karakter, antik var 2 yıldır köpek insanlar konusunu işliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık