Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

O gelse kurtarır bence. Rank sıralamasında sadece bireysel güce bakılmıyordu çünkü. Yanına ailesini aldı diye bi aile reisini durduramayacak olsa sıralamada daha düşük olurdu.
Kendi yetmese onun da grubu var.
Bilmiyorum kesin söyleyemem ama bi aile’nin gücü aile lideri olmadan da urek’in grubundan(ureksiz) üstündür diye düşünüyorum.

Urek’in %1 güçteki hali bile karaka’yı parmakla dövüyordu. %1 gücünde ciddi dövüşse savaş alanındaki herkesi harcar.

Anca aile reisinin kendisi tehdit olur bu hayvana karşı. Onun da tek başına kazanamayacağını biliyoruz zaten.

Urek daha kuleyi yeni tırmanırken bile Zahard’dan sonraki en güçlü aile reisiyle denk dövüşmüş (arie hon). Arie sonra urek’in kendinden güçlü olduğunu itiraf etmiş. Kuleyi tırmanmayı bitirdikten ve yüzyıllar geçtikten sonra artık Urek’i ortalama bi aile reisi de zorlamaz bence.

Grubu çok güçlü değilse de kendisi kurtarır. Grubu aileyi oyalasa yeter. Urek reisi indirdikten sonra savaş biter.

Urek’in %1 güçteki hali bile karaka’yı parmakla dövüyordu. %1 gücünde ciddi dövüşse savaş alanındaki herkesi harcar.

Anca aile reisinin kendisi tehdit olur bu hayvana karşı. Onun da tek başına kazanamayacağını biliyoruz zaten.

Urek daha kuleyi yeni tırmanırken bile Zahard’dan sonraki en güçlü aile reisiyle denk dövüşmüş (arie hon). Arie sonra urek’in kendinden güçlü olduğunu itiraf etmiş. Kuleyi tırmanmayı bitirdikten ve yüzyıllar geçtikten sonra artık Urek’i ortalama bi aile reisi de zorlamaz bence.

Grubu çok güçlü değilse de kendisi kurtarır. Grubu aileyi oyalasa yeter. Urek reisi indirdikten sonra savaş biter.
Orası öyle aileden sanırım kimse Zorlamaz herhalde urek’i. Ama sanırım hala şöyle bi soru işareti var. Urek aile liderlerini öldürebiliyor mu ? Baam sadece kuralsız olduğu için mi zahard’ı öldürecek kişi olarak seçildi yoksa kuralsız olması sayesinde thorn’u taşıyıp , thornla mı öldürebilir ?

Bilmiyorum kesin söyleyemem ama bi aile’nin gücü aile lideri olmadan da urek’in grubundan(ureksiz) üstündür diye düşünüyorum.
Yok hacı aile lideri olmadan üstün değildir. Urek'in gurubundaki adamlardan bazılarını ilk 15'de bile gördük. Hem bunların içinde 10 farklı aileden farklı farklı kişiler de vardır.

Yok hacı aile lideri olmadan üstün değildir. Urek'in gurubundaki adamlardan bazılarını ilk 15'de bile gördük. Hem bunların içinde 10 farklı aileden farklı farklı kişiler de vardır.
Baek ryun 9 numara olduğunu biliyordum da şimdi wikiden baktım da denk olabilir bi aileye. 10 aileden kişiler var ama ilk jenerasyonlar elitler vs ailelerini terk etmez diye düşünüyoorum.
Gerçi şu an için 10 aile vs wolhaiksong çıkmıyor. Ama konuşması zevkli tabi :)

Baek ryun 9 numara olduğunu biliyordum da şimdi wikiden baktım da denk olabilir bi aileye. 10 aileden kişiler var ama ilk jenerasyonlar elitler vs ailelerini terk etmez diye düşünüyoorum.
Gerçi şu an için 10 aile vs wolhaiksong çıkmıyor. Ama konuşması zevkli tabi :)
Jinsung Ha direk en elitlerden. Aile Yöneticisinin doğrudan torunu ya da çocuğu. O mesela FUG'un yanında.

Bence Ha Yurin haricinde Jinsung'dan üstün en fazla 1-2 kişi vardır Ha ailesinde.

Jinsung Ha direk en elitlerden. Aile Yöneticisinin doğrudan torunu ya da çocuğu. O mesela FUG'un yanında.

Bence Ha Yurin haricinde Jinsung'dan üstün en fazla 1-2 kişi vardır Ha ailesinde.
Jinsung ha wikiye göre torunuymuş yurin ha’nın. Ama jinsung’un istisnalardan olduğunu düşünüyorum, olmayabilir de. Yasratcha lo po bia’nın elitlerindendir. Ve onun sadece içlerinden bir tanesi olduğunu düşünüyorum. Ve bu adam jinsung ha ile denk dövüşen kallavan’ın dengi. Wolhaiksong zayıftır vs demiyorum. Zaten ne wolhaiksong üyeleri ne de bi ailenin gücüyle ilgili net bişey bilmiyoruz. Karşılaştırmak garip olur. Bu söylediklerimiz bizim kişisel görüşlerimiz.

Urek Mazino'dan ziyade Fug'dan biri olaya dahil olacak. Yoksa Baam'ın her başı sıkıştığında Mazino gelecekse işimiz yaş. Bu arch Baam'ın yaşlıların ilgisini çektiği bir arch oldu, örnek Khel Hellam. Ayrıca savaş kahramanlarından tutun, genç avcılar bile orada, burada kaybederler ve gelecek nesil Yama, Baam, Karaka gibi kişileri yalnız bırakırlarsa Fug kapansın daha iyi. Baam burada bir kıvılcımı başlatacak kişi Fug adına. Bu yüzden Grace Mirchea Luslec gibi kişiler sahalara inebilir. Çünkü Sophia Tan Luslec harekete geçerse aile liderlerinin de harekete geçeceğini ve savaşın büyüyeceğini söylemişti. Ancak şu an aile liderleri harekete geçti bile, yani Luslec'in harekete geçmemesi için bir neden kalmadı. Sophia Tan'ın şu sözlerini de ekleyelim:

" Sophia Tan Luslec'in Baam Aile Reislerini kendine çekecek ve topyekün bir savaş başlatacak kadar güçlenene kadar doğrudan hareket etmeyeceğini ve Luslec'in Baam'ın zorluklarla yüzleşerek büyümesini umduğunu belirtti."

Urek falan beklemeyin. Bir zahmet FUG'daki o ihtiyar bozuntuları falan müdahil olsunlar olaya. Zahard'a karşı tek şansları olan kuralsız bir avcı adayı, 2 avcı ve daha bir sürü FUG elemanı varken oturup ölmelerini izleyeceklerse gitsinler kafalarına sıksınlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık