Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

@nephie Ben de yaklaşık olarak böyle düşünüyorum.
Enne Gustang ve diğer bir aile lideri Euraisa Blossom'ın kızı, yani iki ailenin de güçlerine sahip. Blossom prenses olmasını istemiyormuş ama Gustang'in zoruyla olmuş. Bu yüzden ben Gustang'in kızını sonraki katları fethedebilmek için kullandığını düşünüyorum.
Garam'ın da Enne'yle irtibat halin de olduğundan şüpheleniliyormuş muhtemelen Enne Gustang'ten öğrendikleriyle onu kafaladı ya da planına katılmaya zorladı.
Gustang Fug'la doğrudan işbirliği için de değildir de tüm hayatını araştırmaya adamış bir adamı sınırlayamazsın.
Zahard ise geçmişte kule tarafından seçilmiş, kuleye belli bir düzen getirmiş de şu an kulenin değişime ihtiyacı vardı ve bunu yapacak olan kişi Baam.
Macseth, Zahard ve 10 aile kuleye girdilerinde onlara silahlar yapmış, destek olmuş ama sonunda Zahard çıkıp kendi diktasını ilan etmiş.
Zaten Kill Bill'deki Hattori Hanzo gibi Macseth'in de bir daha silah yapmama yeminini Baam için bozacağını düşünüyorum :D
Vs konusunda ise uzun soluklu serilerde güçlü karakterler başta dövüşürse ileride güç seviyesi kıstasında ciddi problemler oluyor ama SIU ileride Ölüm katında shinsoo zayıf olduğundan o dövüşler bu kadar büyük çaplı değildi diyerek işleri raya oturtabilir.
@bybulut
Rehberlerin yetenekleri de birbirinden farklı olabilir de dövüş gücü gibi artıyor mu yoksa kişinin doğumunda kazandığı bir güç mü bilinmiyor.
İsim avı bölümlerinden birinin blog yazısında şöyle bir şey diyordu SIU
Hwaryun'un yetenekleri serinin başından beri gösterildiği için size pek de özel gelmeyebilir ama Baam'ın takımında Baam bir yana en sıradışı kişi o.
Hwaryun ve Yuto'nun şu ana kadar gözüken tek kurallı rehberler olduğunu düşünürsek, onun gibi birinin ne kadar nadirolduğunu tarif etmek için kelimeler yetersiz kalır.
Rehberler sadece yolu göstermez aynı zamanda gizli şeyleri açığa çıkartır ve geleceği okurlar.
Bulmacaları çözmek ve tuzaklardan kaçınmak onlar için çocuk oyuncağıdır.
Bu yetenekler normal standartların dışında olduğundan sadece birkaç grubun rehberi var.
Ne kadar güçlü olursan ol eğer kulenin kaderini değiştiremeyeceksen bir rehbere sahip olamazsın.
Kuleye değişim getirilmesi için Baam seçildi demişsin de Baam'ın yalnız başaracağını sanmıyorum.. Kulede sanmamış ki Urek ve Enryu hala duruyor.. Enryu bir nevi yönetici öldürerek değişim getirmiş eyvallah ama Urek'in kuleye ne gibi bir değişim getirdiği açık değil, 10 aile klasında bir yapılanma dışında kuleye kattığı büyük bir fark yok..

Kuleye değişim getirilmesi için Baam seçildi demişsin de Baam'ın yalnız başaracağını sanmıyorum.. Kulede sanmamış ki Urek ve Enryu hala duruyor.. Enryu bir nevi yönetici öldürerek değişim getirmiş eyvallah ama Urek'in kuleye ne gibi bir değişim getirdiği açık değil, 10 aile klasında bir yapılanma dışında kuleye kattığı büyük bir fark yok..
Belki onlar sayende on aile ve Zahard artık kulede eskisi gibi at koşturamıyordur. Belki kulede Zahard'ın otoritesini sarsmıştır. Belki kuleye kuralsız girdikten sonra Zahard'ın öldürülebileceği öğrenilip Fug kurulmuştur.

Belki onlar sayende on aile ve Zahard artık kulede eskisi gibi at koşturamıyordur. Belki kulede Zahard'ın otoritesini sarsmıştır. Belki kuleye kuralsız girdikten sonra Zahard'ın öldürülebileceği öğrenilip Fug kurulmuştur.
Fug, Enryu ve Urek kuleye girmeden önce kuruldu.. Sadece seriye bağlı kalırsak çok az bilgi sahibi oluruz ki daha çevrilmemiş bi sürü bilgi var.. Kütüphanede Fug ve seviyeciler hakkında bilgiler var.. Bildiğimiz kadarıyla teoriler üretiyoruz.. Kulede Zahard ve 10 aile gayet rahat hareket ediyor.. Zahard'ın otoritesi ile ilgilenecek kadar boş adamlar değiller, dikkat ettiysen herkesin farklı amaçları var.. Urek dışarı çıkmak istiyor misal.. Yani Zahard'ı ve 10 aileyi sadece onlardan daha güçsüzler dert ediyor..

Urek pis göz kırpmış. Bölümler akıyor resmen. Güzel olan Garam mı yoksa Enne miydi?
Bütün prensesler güzel :D
Urek Garam'a yazıyormuş ama karşılık alamamış.
7. sıradaki Adori Zahard'ın çok güzel olduğu biliniyor.
Cehennem trenin gizli bir yere gittiği ve orada kulenin en güzel kadının uyuduğu söyleniyor.

Ben preview, ingilizcesi, türkçesi sırasıyla hepsini okuyorum :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık