Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Urek bu kata geldiğine göre güçlü biri ortaya çıkacak.
Enryu...
Olayların odağında 13 ay serisi olduğundan bence Enne trendeki gizli odada uyuyan kişi çıkacak.
Enne vs Mazino
Garam vs Maschenny
Yuri vs Karaka olur gibi geliyor.
Aslında en başta Zygana bebeği isteyerek Urek'in Baam'la tanışmasını sağlayan Repelista'ydı yine. Karaka'nın karşısına da Yuri'yi koydu. Aizenvari planları devam ediyor.
Not: tüm güçle savaşırlar demiyorum tabi de dengeleyici unsur bakımından hani.

Son düzenleme:
bu repelista zaten tehlikeli duruyordu elinde opera vardı butun kuleye bakabilişyor galiba bir kaç yer istina olabilir bu 7. srayı paylaşanlardan biride adori zahard mıydfı oda bu işin içinde olabilir.

İsim arcı sonrası 2 büyük arc olacak deniyordu galiba.

Ölüm katı ve prenses arcı muhtemelen.

Bir dövüş olacaksa Yuri ile Maschenny dövüşür.
Garam ile de Karaka dövüşür.

Yuri`nin Ha Jinsung`tan güçlü olduğunu birgün kabul edeceksin :/

Bu Maschenny dövüşünün 43.kat sonrası olması taraftarıyım shinsoo azlığı dolayısıyla pek istemiyorum.
Prenses arcında olmalı.

Son düzenleme:
Hockney, baam ve hwaryun gruptan ayrılmış görünüşe göre. Ama hwaryunun nereye gittiği yazılmamış. Yihwa da yaşıyormuş. Urek acaba garamı mı görmeye gidiyor?
Bölüm resimleri yarın yayınlanır herhalde bu arada.

Şu gizli kat mevzu da henüz açıklanmadı. İngilizcesinde Hachuling kat kısmını tırnak içinde söylemiş http://www.webtoons.com/en/fantasy/tower-of-god/season-2-ep-108/viewer?title_no=95&episode_no=188
O yüzden normal bir kat değil de gizli bir yermiş gibi geliyor.
Cehennem trenini incelersek sabit bir yapısı yok bulunduğu yere göre içerisindeki canavarlar ve şartlar değişiyor. Karaka'nın açmayı başaramadığı kapı beklediğimiz şey olabilir. Açılması için belli bir şartın yerine getirilmesi gerektiğini düşünyordu belki de o şart Ölüm Katında olmaktı ama Karaka kapıyı açmadan oradan ayrıldı.
Şu uyuyan güzel de Enne olabilir, kendisi bilinmeyen bir yerde mühürlenmiş durumda.
Enne konusu kafama acayip yattı..

Enne konusu kafama acayip yattı..
Ortada birçok olasılık var da takımlar çok dengesiz. Ben de eşitlemeye çalışıyorum :D
Seviyeci olarak Karaka var karşısında zaten ezildiği Yuri, onun kadar güçlü Evan, dahası Urek, Yuje var.
Bunlara Garam'ın katılması da hayli olası.
Dolayısıyla Jinsung Maschenny Enne falan olasılık dahilinde kim varsa katmaya çalışıyorum :D White da dirilirse anca denk oluyor takımlar.
Bayroad 43. katta mıdır acaba?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık