Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

@Xexec @Demirhf
Orada Siu bizi düşündürmek istemiş sanırım. Raw'da garip bir arka plan var o sayfalarda ama yüzük be bilezikten başka bir şey yok sanırım. İhtimallere gelirsek:
1- Emily: Her ne kadar düşük seviyeli atölye üyeleri tarafından yapılsa da yaşayan ateşlemeli silah ilgi çekici bir konu. Gustang buna ilgi duymuş olabilir ama Seyyah'ın Rachel'ı kurtarırken gösterdiği güce bakınca Emily'nin onda olduğunu varsayıyorum. Kontrolü hala Rachel'da olabilir gerçi.
2- Yura Ha: Gustang'in kendine benzeyen 2 oğlu var gemide ama geri kalan herkes SnK'den gelmiş. Gustang bir bilim adamı olduğundan onların modifiye ettiği insanlar olması çok da şaşırtıcı olmazdı. Yura Ha da neredeyse yok olmuş türlerle Ha ailesi hibridi olduğundan nadir bir örnek.
Ayrıca Rachel'ın kendine sadık tek kişiyi kazanç için satması da karakterin düştüğü son noktayı gözler önüne sererdi.

Dilekler Rachel'a iyilikmiş gibi görünse de aslında Gustang Rachel'ın varını yoğunu alıyor. Wangnan'ı iyi denk getirmişti ama Karaka'dan veya daha güçlü birinden yüzük alma ihtimali çok düşük. Emily veya Yura olmadan yolculuk bile edemez. Dileklerden ne kazanır emin değilim ama sonunda bu Rachel'ı amacından uzağa sürükleyen bir takas bence.

Diğer bir önemli nokta da Gustang'in Rachel'ı böcek olarak çağırması. Rachel'ın teknik olarak kuralsız olduğunu biliyor olmalı. Baam'ı kendi dengi olabilecek biri olarak görürken Rachel'ı böyle çağırması ilginç. Mesele güç de olamaz çünkü Gustang'e göre biri sinekken diğeri güve kadar güçlü. Bu da bana Gustang'in artık Rachel'ın oynayacağı bir rolü kalmadığını düşündüğünü gösteriyor. Bir nevi '' bu ay çalıştığın kadarın maaşı bu, al da git'' diyor gibi.

@DROZNAN ben de güçsüz düşmesini hatta ölmesini beklemiştim de adam öküz çıktı rıza baba.

Labsente

Onu ben de anlamadım. veri dünyasında aldığı bileklik var. Wagnan’dan aldığı yüzük de var. Ama üçüncüsü ne ben de bilmiyorum
Baam olabilir taze taze. Sonuçta kuleye girmesi Rachel sayesinde.

@Xexec @Demirhf

Ayrıca Rachel'ın kendine sadık tek kişiyi kazanç için satması da karakterin düştüğü son noktayı gözler önüne sererdi.

Dilekler Rachel'a iyilikmiş gibi görünse de aslında Gustang Rachel'ın varını yoğunu alıyor. Wangnan'ı iyi denk getirmişti ama Karaka'dan veya daha güçlü birinden yüzük alma ihtimali çok düşük. Emily veya Yura olmadan yolculuk bile edemez. Dileklerden ne kazanır emin değilim ama sonunda bu Rachel'ı amacından uzağa sürükleyen bir takas bence.

Diğer bir önemli nokta da Gustang'in Rachel'ı böcek olarak çağırması. Rachel'ın teknik olarak kuralsız olduğunu biliyor olmalı. Baam'ı kendi dengi olabilecek biri olarak görürken Rachel'ı böyle çağırması ilginç. Mesele güç de olamaz çünkü Gustang'e göre biri sinekken diğeri güve kadar güçlü. Bu da bana Gustang'in artık Rachel'ın oynayacağı bir rolü kalmadığını düşündüğünü gösteriyor. Bir nevi '' bu ay çalıştığın kadarın maaşı bu, al da git'' diyor gibi.

@DROZNAN ben de güçsüz düşmesini hatta ölmesini beklemiştim de adam öküz çıktı rıza baba.
Böyle animeler de veya mangalar da kötü karakterle görünce hep bir lanet aklıma gelir bir yerde görmüştüm tam hatırlamıyorum adama sonsuz hayat veriyor ama sonsuz hayata karşılık hayatının her anını korku ve aşağılanma ile geçiriyor kurban. Rachel'e en çok değer veren baam bile yüz çevirdi ondan. Hikayenin sonunda Baam Axis olursa veya kaderi yazan Phant ona böyle bir lanet veya buna benzer bir şey yapıp geldiği çukura geri dönmesini sağlayabilirler.

Muhtemelen Haki'nin Tog'daki karşılığıdır hayatta kalmasının sırrı. Shinsoo ile vücudunu korumuştur gibi. Ama normalde ellerinde falan kan olurken en çok hasar yiyen vücut bölgesinde zerre kan olmaması başka bir sebeple olabilir.

Ayrıca Raak adamdır. Axis olmayı en çok hakkeden kişidir. Enyruu'dan ve Koon Eduan dan sonra kuledeki en güçlü kurallı zıpkıncı olacaktır.

Bu arada Sezon ikinin bittiği kesin değilmiş, Cehennem Treni Sagası bitti demiş Siu. Sezonun bitmesini uzun süredir beklediğimizden yanlış anlamışız. Eskileri karıştırken Gizli Kat'ın başladığı bölüm 2. sezonun çoğunun bittiğini söylediğini gördüm. Duyurunun uzun halini İngilizce yayın bittiğinde görürüz.

Yeni bölüm için iyi eğlenceler twiti attı zaten 3 saat önce falan. Çıkmış yeni bölüm
Edit
Ama büyük ihtimalle line’da yayınlanacak bölüm için atmış 2.sezon 335.

Evet preview yok bu hafta neyse bu arayi previewleri birakmak icin kullanicam. Daha once denedim de sonraki 3 bolumu okudugundan 1 ay ToG yok demek, imkansiz!
Simdi seri tekrar basladiginda temiz bir baslangic olacak blog yazisiyla beraber eskisi gibi okurum.

Evet preview yok bu hafta neyse bu arayi previewleri birakmak icin kullanicam. Daha once denedim de sonraki 3 bolumu okudugundan 1 ay ToG yok demek, imkansiz!
Simdi seri tekrar basladiginda temiz bir baslangic olacak blog yazisiyla beraber eskisi gibi okurum.
Onun yerine konuyu kökten kaldırtsak fena olmaz bence.Hem normal tog konusuna canlılık gelir.İnsanların sızan bölümlere teşvik etmemek lazım

Onun yerine konuyu kökten kaldırtsak fena olmaz bence.Hem normal tog konusuna canlılık gelir.İnsanların sızan bölümlere teşvik etmemek lazım
Evet ben de biliyorum bir acidan seriye zarar verdigini de ben bu konuyu acmadan once diger basliga " bolumler sizmis alin sonraki 3 bolum " diye linkleri atiyorlardi.

Evet ben de biliyorum bir acidan seriye zarar verdigini de ben bu konuyu acmadan once diger basliga " bolumler sizmis alin sonraki 3 bolum l" diye linkleri atiyorlardi.
Evt ben de atıyodum bir ara xd ama serinden böyle zevk alınmıyor bıraktım ben zaten .Bence leaked yasaklanmalı ama kim karar veriyorsa artık

Evt ben de atıyodum bir ara xd ama serinden böyle zevk alınmıyor bıraktım ben zaten .Bence leaked yasaklanmalı ama kim karar veriyorsa artık
Valla karar verecek olan forumdaki ToG tartısan kişiler, bir mod görürsem soracağım bakalım diğer konuya anket ekletebiliyor muyuz. Seçenekler
- Spoiler tartışma başlığı kaldırılsın ve hiç kimse bu bölümlerden bahsetmesin.
- Mevcut durum korunsun ve spoilera bakmayanlar için dikkatli olunmaya devam edilsin.
Şeklinde olabilir. Dediğim gibi mevcut durumdan ben de çok hoşnut değilim de eski hali de sağlıklı değildi.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık