Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Açıkçası bu Baam'ın shinsoonun temeli olayını pek sevmedim.
Umarım kurallıların ne kadar güçlü olsun kuralsızları yenemeze dönmez olay.

Sahi Wangnan'la ilgili bir şey demedin. Sarı civcivin rengi giderek koyulaşıyor.
Baam'ın yeni teknikler öğreneceğini düşünüyorduk ama görünüşe göre herkesin tekniklerini bozabilecek.
Zaten Ölüm Katında shinsoo manipüle etmek zor, sadece Yuri değil Karaka'nın bangleri de öncekilere bakınca dağınıktı.
Artık Karanlık dünya tekniğini de kullanabilir belki tabi 3-5 bangle falan.
Bir de karşıdakinin yeteneğini bozup shinsooyu bangte topladığında kendi saldırısı için kullanabilirse balından yenmez. :)
O sahnede Baam belki de bangi oluşturmayı bitiremedi bile.

Hasta olmuşum bi de çeviri biraz özensiz oldu, kusura bakmayın.
Sen mi hastasın SUI mu? Geçmiş olsun.

Sarı'yı bölüm çıksın öyle yorumlayacağım. Valla çok hoşuma gitti diyecek laf bulamadım. Seri sanki hızda kazandı gibi. Karaka kardeşine kavuşacak mı? Aralarında neler olacak? Rachel Karaka'ya ne diyecek. Gittikleri yerde ne olacak, kimle karşılaşacaklar? Baam ne kadar güçlendi? Hepsi 3-5 bölüme açığa çıkacak.

Sen mi hastasın SUI mu? Geçmiş olsun.

Sarı'yı bölüm çıksın öyle yorumlayacağım. Valla çok hoşuma gitti diyecek laf bulamadım. Seri sanki hızda kazandı gibi. Karaka kardeşine kavuşacak mı? Aralarında neler olacak? Rachel Karaka'ya ne diyecek. Gittikleri yerde ne olacak, kimle karşılaşacaklar? Baam ne kadar güçlendi? Hepsi 3-5 bölüme açığa çıkacak.
Yok ben de hasta oldum, yukarıdakini ben yazdım tamamen, yazarın ağzındanmış gibi mi duruyor :D
Gerçi SIU da hasta olduğu için yanlışlıkla bölümü erken yüklemiş galiba.

Bölüm güzeldi, ayrıca bölümde Karaka belki de ölümsüzümdür diyor, Wagnan'da bir çok kez ölümcül yara aldı ölmedi.. Acaba Zahard'ın prens almamasının nedeni ölümsüz olmaları mı.? Git gide bu ölümsüzlük mevzusuna inanasım geliyor..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık