Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Seriyi okumamışlar için mevzunun kısa özeti: "Kurosaki-kun" muhabbeti sevimli kalır bu "Toriko-san" muhabbetinin yanında.

Komatsu'ya, "Toriko-san" demeyi yasaklasak otomatikman seviye atlıyor karakter tasarım olarak veya 10 yaşında falan olması gerekiyordu. Neyseki Komatsu aşırı derecede güçlü ve yetenekli de kendini kurtarıyor, bir de zayıf ve beceriksiz olsa hiç çekilmezdi.
Orada aşık olduğu için sürekli söylüyor Komatsu’nun Toriko’ya aşık olma olasılığı çık aklımdan :hhh::hhh:

Orada aşık olduğu için sürekli söylüyor Komatsu’nun Toriko’ya aşık olma olasılığı çık aklımdan :hhh::hhh:
Komatsu'nun yaban ellerde tek tutar dalı Toriko, ne diyecek Toriko san diyecek tabi ki, biraz ağlayarak söyleyince millet farklı algılıyor :) Roger Allahın emri peygamberin kavliyle Oden'i isteyince sorun yok, WB aile istiyorum deyip içinde kızımsı tek canlı geyşa kılıklı İzou olan bir tayfa kurunca sorun yok, Sanji okamalarca elden ele dolaştırılınca sorun yok, Komatsu Toriko san demiş, yapmayın :)

Komatsu'nun yaban ellerde tek tutar dalı Toriko, ne diyecek Toriko san diyecek tabi ki, biraz ağlayarak söyleyince millet farklı algılıyor :) Roger Allahın emri peygamberin kavliyle Oden'i isteyince sorun yok, WB aile istiyorum deyip içinde kızımsı tek canlı geyşa kılıklı İzou olan bir tayfa kurunca sorun yok, Sanji okamalarca elden ele dolaştırılınca sorun yok, Komatsu Toriko san demiş, yapmayın :)
Yine de bu durum onun Toriko'yla birlikte aynı kabinde duş almasını gerektirmiyor.

Yine de bu durum onun Toriko'yla birlikte aynı kabinde duş almasını gerektirmiyor.
Laboratuvara giderken kardeş kardeş sterilize oluyorlar abi yapma :)

Bir de şuraya bak, rakun, erkek, kız, kedi, balık, iskelet 2 M2lik havuzun içinde :) aşağıda da erkek, kız, çocuk, bir de kaplanimsi evcil hayvan :)

Komatsu gay değil miydi ya ? Ben öyle biliyordum oysaki. :bilmem:
Adam Melki çıplak görünce utaniyor yahu, yapmayın :)

Fairy tail bile optan iyidir şuan
Cümlende birtakım anlatım bozuklukları ve yanlışlıklar var. "Bile" bağlacı yanlış anlamda kullanılmış. Cümleye sanki "Fairy Tail kötü ama OP daha da kötü" anlamı katmış. Cümlede "bile" yerine Toriko gibi anlamı katmak adına "de" bağlacı olmalıydı. Diğeri ise "şu an" ifadesi cümlede gereksiz kullanılmış. Fairy Tail OP'den sadece şu an değil, her zaman daha iyiydi.

Sonuç olarak cümle şu şekilde olmalıydı. "Fairy Tail de OP'den iyidir."

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık